Jazda Skuterem Wodnym | Trójmiasto

Promocja
1.0 1 Opinie

Jazda Skuterem Wodnym | Trójmiasto


Sopot
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Lubisz dużą prędkość i adrenalinę? Uwielbiasz relaks na świeżym powietrzu i sporty wodne? Skuter Wodny Jetski to idealne przeżycie dla wszystkich fanów wodnego szaleństwa chcących sprawdzić swoje siły na tak Wyjątkowej maszynie! Odwiedźcie Sopot i poznajcie smak zawrotnej prędkości skutera wodnego Bombardier - Sea Doo, który mknie po wodzie dając poczucie nieograniczonej wolności. Maszyny są stabilne i komfortowe, posiadają zapas mocy, który zapewni najbardziej wymagającym uczestnikom masę niezwykłych doznań. Doświadczeni instruktorzy dopilnują, aby zabawa sprawiała jak najwięcej radości przy maksimum bezpieczeństwa. Niesamowita przejażdżka i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Prezent obejmuje:

  • bezpieczny i stabilny sprzęt motorowodny,
  • krótkie szkolenie z obsługi skutera,
  • 20 minut wodnej zabawy,
  • opiekę wykwalifikowanego instruktora.

Czy to jest bezpieczne?
Tak, uczestnicy zabaw na skuterach wodnych pływają pod opieką i kontrolą Instruktorów. Sprzęt, który jest używany podczas zabaw, ma zamontowane zdalne odcięcia zapłonu, dzięki temu szaleństwa na wodzie są bardzo bezpieczne. 

Czy są jakieś wymagania do realizacji?
Wymagane jest podpisanie umowy, której jeden z punktów stanowi, że najemca posiada stosowne uprawnienia do prowadzenia skutera wodnego (co najmniej patent sternika motorowodnego). Dla osób nie posiadających uprawnień sternika motorowodnego istnieje możliwość realizacji wraz z instruktorem.

Jazda Skuterem Wodnym | Trójmiasto sprawdzisię jako prezent urodzinowy. Letnia chwila szaleństwa i dawka adrenaliny i sposób na spędzanie czasu na wolnym powietrzu.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Prosimy aby zabrać ze sobą strój kąpielowy

Czas trwania

Prezent Skuter Wodny Jetski trwa około 20 minut z czego 15 minut spędza się na skuterze w wodzie.

Informacje dla oglądających

W realizacji może wziąć udział jedna lub dwie osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Należy zabrać ze sobą voucher na miejsce realizacji.  O możliwości pływania dwóch osób jednoczesnie, ze względów bezpieczeństwa, decyduje obsługa na miejscu realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Extreme Sopot

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

1.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Adam K.

Super zabawa,naprawdę polecam.

Mirosław T.

Wrażenie niesamowite, bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Karolina

Przemiła obsługa, wszystko precyzyjnie przygotowane uwzględniając wszelkie środki ostrożności. Sama atrakcja sprawiła wiele radości oraz zapewniła niezapomniane wspomnienia. Nazwa "wyjątkowy prezent" adekwatna do atrakcji jaką jest jazda skuterem :)

Leszek

Bardzo fajna atrakcja choć nie tania wszystko było profesjonalnie i bezpiecznie bardzo polecam.

Arkadiusz Stuba

Było super bardzo mi się podobało BARDZO miła obsługa I będę mógł spokojnie polecić znajomym pozdrawiam

Wyświetlono 5 z 14

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.