Jazda Skuterem Elektrycznym CUX - Dzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Skuterem Elektrycznym CUX - Dzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz nowinki motoryzacyjne? Najlepiej czujesz się, gdy samodzielnie sprawdzisz “co w trawie piszczy”? Zapraszamy do przetestowania innowacyjnego wynalazku i odbycia Jazdy Skuterem Elektrycznym CUX przez Dzień! Skuter posiada mocny, 2700 watowy silnik marki Bosch, który zapewnia szybkie przyspieszenie. Dodatkową innowacją jest bateria, która zapewnia zasięg do 80 km i jest wyjmowana, więc można ładować ją poza skuterem. Skuter jest urządzeniem “inteligentnym”, który łączy się ze specjalną aplikacją, na bieżąco monitorującą np. stan baterii! To nie będzie zwykła jazda, czeka Cię prawdziwa przygoda!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem skutera elektrycznego CUX, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa wynajem?
Ta oferta dotyczy wynajmu skutera na cały dzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kategorii A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy “prawo o ruchu drogowym” miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Skuterem Elektrycznym CUX przez Dzień sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla koleżanki

Szukasz ciekawego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Podaruj jej możliwość przetestowania innowacji na motoryzacyjnym rynku! Jazda Skuterem Elektrycznym CUX przez Dzień doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będzie również świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej lub ukochanego! Voucher na jazdę skuterem to świetna zabawa i wielkie emocje...oraz możliwość załatwienia “spraw na mieście” w szybki i wygodny sposób!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.