Gokarty dla Dwojga | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław
2 os.

112 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dużo adrenaliny, sportowa rywalizacja i naprawdę dobra zabawa - to muszą być gokarty! Załóżcie kaski, usiądźcie za kierownicami i przekonajcie się o tym na własnej skórze. Ciasne zakręty, duże przyspieszenie i dźwięk silnika na wysokich obrotach sprawią, że ten dzień zapamiętacie na bardzo długo. Wciśnijcie gaz do dechy i sprawdźcie, czy pobijecie rekord toru. Jeżeli podchodzicie do wyścigów gokartowych bardzo poważnie, to nie jesteście sami. Na minibolidach ćwiczyli między innymi Michael Schumacher i Robert Kubica. Tak jak w F1 tutaj mogą liczyć się ułamki sekund! Przekonajcie się, kto poradzi sobie lepiej na torze i kto będzie mógł nazywać się zwycięzcą...aż do następnego wyścigu.

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Po dwa wyścigi gokartem dla każdej z dwóch osób, łącznie ok 40 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dostępne są również małe gokarty, z których korzystać mogą dzieci od 6tego roku życia - wyboru prosimy dokonać przy rezerwacji. Na realizację prezentu Gokarty wymagane jest obuwie sportowe.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności