Gokarty Plus | Toruń

0.0 2 Opinie

Gokarty Plus | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

78,99 zł

78,99 zł

O prezencie

Wiesz jak zagwarantować sobie emocje dorównujące tym, których doświadczają kierowcy podczas profesjonalnego wyścigu? Zasiądź za kierownicą minibolidu i na 16 minut przenieś się do świata Formuły 1. Przekonaj się jak wiele zabawy może dostarczyć wyścig na torze gokartowym. A jeżeli wynik uzyskany podczas pierwszego okrążenia Cię nie usatysfakcjonuje, popraw go podczas kolejnego przejazdu. W tej rywalizacji nie ma przegranych, ale im lepszy czas osiągniesz, tym więcej będziesz mieć satysfakcji. Pokaż na co Cię stać!

Co obejmuje prezent?
Kask oraz przejazd gokartem po torze, dwa razy po 8 min. (2 wyścigi).

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana zostaje poinstruowana w obszarze techniki jazdy oraz zasad bezpieczeństwa. Następnie zakłada kask i może rozpocząć przejazd.

Czy musze posiadać prawo jazdy?
Nie, wszystkich niezbędnych informacji dotyczących obsługi pojazdu udzieli Ci instruktor.

Gokarty Plus | Toruń to podarunek, który sprawdzi się jako oryginalny prezent dla niego.Trafiony prezent urodzinowy musi zapewniać dużo emocji. Jeżeli nie wiesz, co wręczyć synowi, to weź pod uwagę, że każdy chłopak chociaż raz marzył o tym, aby zostać kierowcą Formuły 1. Gokarty Plus


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Jeden wyścig trwa około 8 minut. W cenę wliczone są 2 wyścigi.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

W cenę wliczone jest wypożyczenie kasku oraz kombinezonu. Należy posiadać własną kominiarkę, bądź można ją zakupić u Wykonawcy. Prezent sezonowy i uzależniony od pogody.  Min. wzrost 140 cm. Dla osób poniżej 18. roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kart Place

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.