Gokarty dla Dwojga | Kraków (okolice)

0.0 0 Opinie

Gokarty dla Dwojga | Kraków (okolice)


Skawina
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,99 zł

89,99 zł

O prezencie

Wspólna rywalizacja jest waszym ulubionym zajęciem, a wyścigi sprawiają Wam czystą radość? Zmierzcie się w prawdziwej walce o pierwsze miejsce! Niech czas zadecyduje o tym, kto jest lepszy w jeździe gokartem. Gotowi? Do startu… Start! Przygotujcie się na zaciętą rozgrywkę. Droga nie jest łatwa, ostre zakręty czekają na Was. Sprawdźcie swoje umiejętności rajdowe i dajcie się ponieść emocjom. Niech adrenalina zawróci Wam w głowach.

Co obejmuje przeżycie?
Prezent obejmuje jeden wyścig gokartem o mocy 6,5 KM, który trwa około 8 minut dla dwóch osób.

Czy istnieją jakieś ograniczenia co do wykonania przejazdu?
Minimalny wiek 15 lat, osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z toru wyłącznie za zgodą i w obecności swoich opiekunów prawnych lub osoby dorosłej. Ograniczeniem jest wzrost obdarowanego - minimalny to 135 cm wzrostu.

Co przygotować przed przejazdem?
Obowiązkowa jest karta kierowcy i posiadanie kominiarki. W przypadku braku karty kierowcy gokartssystem.pl należy ją wyrobić, koszt jednorazowy wynosi 12 zł. Koszt kominiarki to 12 zł.

Czy wiesz, że…
Karting najbardziej popularny jest we Włoszech. Z tego kraju pochodzi firma Tony Kart produkująca podwozia gokartów.

Gokarty dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla rodziców, podarunek dla pary, upominek dla znajomych

Chcesz podarować prezent dla pary, która jest miłośnikiem rywalizacji i adrenaliny? A może nie masz pomysłu na prezent dla znajomych? Gokarty dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. To oryginalny prezent, który sprawi radość nie jednej osobie, a dwóm! W dodatku takie przeżycie pozostawia po sobie niezapomniane wspomnienia. Podaruj prezent, który zaskoczy każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Skawina

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jeden wyścig gokartem o mocy 6,5 KM, który trwa około 8 min. Minimalny wiek 15 lat i wzrost 135 cm, osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z toru wyłącznie za zgodą i w obecności swoich opiekunów prawnych lub osoby dorosłej. W przypadku braku karty kierowcy gokartssystem.pl należy ją wyrobić, koszt jednorazowy 12 zł. Koszt kominiarki 12 zł.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKW Racing Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.