Gokarty Plus dla Dwojga | Częstochowa

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Gokarty Plus dla Dwojga | Częstochowa


Częstochowa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

100,00 zł

100,00 zł

O prezencie

Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, ale również wprowadzenie do techniki wyścigów samochodowych. Zasiądź za kierownicą mini bolidu i obudź w sobie ducha prawdziwej rywalizacji. Technika, szybkość reakcji i precyzja to tylko niektóre z cech, które będą potrzebne by wygrać wyścig z czasem i znajomymi. Wybierz jedną z dostępnych lokalizacji, załóż kask i pobij rekord toru. Oryginalny prezent dla małych i dużych.

 

Gokarty Plus dla Dwojga | Częstochowa sprawdzi się jako idealny upominek na Dzień Chłopaka a warkot silników i tor, wymagający skupienia sprawiają, iż jest to niezapomniane przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Po dwa wyścigi gokartem dla każdej z dwóch osób, łącznie ok 40 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tory Kartingowe Le Mans

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marcin Górecki

Skorzystałem z prezentu Gokarty dla dwojga. Byłem po raz pierwszy na gokartach, super zabawa, fajny tor, profesjonalna obsługa. Szczerze polecam.

Krzysiek

Pierwszy raz byłem na gokartach, i na pewno nie ostatni. Rewelacyjna zabawa, rywalizacja i chęć jazdy jak bolidem F1 :D Pierwszy przejazd taki zapoznawczy, oswojenie się, ale z okrążenia na okrążenie idzie co raz lepiej i można jeździć agresywniej. Serdecznie polecam!!!

Karolina

ok wszystko

magda

ogolnie świetna frajda

Magdalena

Jako pomysł na prezent to super - bardzo dobra zabawa. Fajnie że dla dwoje :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.