(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty Plus dla Dwojga | Częstochowa

Zobacz film
5.0 6 Opinii

Gokarty Plus dla Dwojga | Częstochowa


Częstochowa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

168,00 zł

168,00 zł

O prezencie

Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, ale również wprowadzenie do techniki wyścigów samochodowych. Zasiądź za kierownicą mini bolidu i obudź w sobie ducha prawdziwej rywalizacji. Technika, szybkość reakcji i precyzja to tylko niektóre z cech, które będą potrzebne by wygrać wyścig z czasem i znajomymi. Wybierz jedną z dostępnych lokalizacji, załóż kask i pobij rekord toru. Oryginalny prezent dla małych i dużych.

 

Gokarty Plus dla Dwojga | Częstochowa sprawdzi się jako idealny upominek na Dzień Chłopaka a warkot silników i tor, wymagający skupienia sprawiają, iż jest to niezapomniane przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Po dwa wyścigi gokartem dla każdej z dwóch osób, łącznie ok 40 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tory Kartingowe Le Mans

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Aneta I.

Wszystko super. Chłopaki na torze dbali o to, żeby każdy wyszalał się na gokartach:)

Marcin Górecki

Skorzystałem z prezentu Gokarty dla dwojga. Byłem po raz pierwszy na gokartach, super zabawa, fajny tor, profesjonalna obsługa. Szczerze polecam.

Krzysiek

Pierwszy raz byłem na gokartach, i na pewno nie ostatni. Rewelacyjna zabawa, rywalizacja i chęć jazdy jak bolidem F1 :D Pierwszy przejazd taki zapoznawczy, oswojenie się, ale z okrążenia na okrążenie idzie co raz lepiej i można jeździć agresywniej. Serdecznie polecam!!!

Marzena

Prezent trafiony w dziesiątkę, Szybka realizacja i nie było problemów przy realizacji

Karolina

ok wszystko

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje