eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty | Kraków (okolice)

0.0 0 Opinii

Gokarty | Kraków (okolice)


Skawina
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

48,99 zł

48,99 zł

O prezencie

Lubisz słyszeć ryk silnika i czuć zapach opon? To przeżycie idealne dla osób, które są fanami Formuły 1. Gdy tylko wsiądziesz do mini-bolidu, poczujesz narastającą adrenalinę. Niech wyobraźnia sprawi, że staniesz się Robertem Kubicą! Może to właśnie Ty pobijesz rekord i staniesz na podium. Czy uda Ci się sięgnąć po pierwsze miejsce? Ten niewielki pojazd, choć wydaje się niepozorny, ma niesamowitą umiejętność sprawiania radości. Sprawdź sam jakie możliwości posiada.

Co obejmuje przeżycie?
Prezent obejmuje jeden wyścig gokartem o mocy 6,5 KM, który trwa około 8 min.

Czy istnieją jakieś ograniczenia co do wykonania przejazdu?
Minimalny wiek 15 lat, osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z toru wyłącznie za zgodą i w obecności swoich opiekunów prawnych lub osoby dorosłej. Ograniczeniem jest wzrost obdarowanego - minimalny to 135 cm wzrostu.

Co przygotować przed przejazdem?
Obowiązkowa jest karta kierowcy i posiadanie kominiarki. W przypadku braku karty kierowcy gokartssystem.pl należy ją wyrobić, koszt jednorazowy wynosi 12 zł. Koszt kominiarki to 12 zł.

Czy wiesz, że…
Gokarty nie posiadają mechanizmu różnicowego, co sprawia, że koła napędowe również na zakręcie kręcą się z tą samą prędkością obrotową.

Gokarty sprawdzą się jako:
prezent dla chłopaka, upominek dla nastolatka, podarunek dla ukochanego

Voucher podarowany prosto z serce cieszy najbardziej. Dlatego prezent dla znajomego powinien być przemyślany i dostosowany do upodobań. Upominek dla nastolatka, który pozwoli mu wyszaleć się na torze to ogromna frajda. Drobny podarunek dla ukochanego pozwoli dostrzec mu Twoje starania. Podaruj odrobinę szaleństwa bliskiej osobie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Skawina

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jeden wyścig gokartem o mocy 6,5 KM, który trwa około 8 min. Minimalny wiek 15 lat i 135 cm wzrostu, osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z toru wyłącznie za zgodą i w obecności swoich opiekunów prawnych lub osoby dorosłej. W przypadku braku karty kierowcy gokartssystem.pl należy ją wyrobić, koszt jednorazowy 12 zł. Koszt kominiarki 12 zł.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKW Racing Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje