JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gokarty Plus | Sosnowiec

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gokarty Plus | Sosnowiec

Sosnowiec
1 os.

70 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
70 zł

Jeżeli emocjonujesz się wyścigami samochodowymi, ale nigdy nie miałeś okazji usiąść w fotelu kierowcy jednego z superszybkich samochodów to mamy coś co pozwoli Ci poczuć się chociaż na chwilę jak rajdowiec! Dla wielu osób związanych z wyścigami samochodowymi Gokarty były pierwszym zetknięciem ze sportami motorowymi. Czas spędzony na torze pozwoli Ci sprawdzić umiejętności prowadzenia bardzo zwrotnego bolidu i pozwoli ocenić czy masz potencjał na świetnego rajdowca. Specjalnie zaprojektowany tor sprawi, że pokonasz niezwykle ciasne zakręty i sprawdzisz osiągi Gokarta na prostej przed metą. Gokarty od dawna są jednym z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych sportów motorowych! W dodatku tutaj możesz jeździć niezależnie od pogody i pory roku...

Szczegóły prezentu:

  • Osoba pokona dwa okrążenia na torze,
  • Każdy wyścig trwa 8 minut,
  • Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt ochronny.
 
Gokarty Plus to ekskluzywny prezent dla wszystkich fanów jazdy po torze. Podaruj to niesamowite przeżycie osobie, która uwielbia rywalizację. Doskonały podarunek na Dzień Dziecka lub Dzień Chłopaka. Jeżeli Twój mężczyzna ma cechy kierowcy wyścigowego i zawsze szuka okazji do rywalizacji to jest to fajny pomysł na prezent dla niego. Nie zastanawiaj się i podaruj swojemu ukochanemu Gokarty Plus.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Jeden wyścig trwa około 8 minut. W cenę wliczone są 2 wyścigi.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Do dyspozycji jest 16 gokartów firmy SODI z serii GT. Maszyny napędza jednostka o pojemności 270 cm 3 dysponująca mocą ponad 13KM.
Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z prezentu tylko z notarialnie potwierdzoną zgodą swoich opiekunów prawnych lub przy ich obecności na torze.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (5)

Daniel B.

Świetna zabawa i profesjonalna obsługa. Polecam.

Adam

Wszystko poszło sprawnie a przygoda na torze wspaniała.Polecam wszystkim.

Krzysiek

To było super. Nie ważne ile masz lat możesz się wyszaleć jak dziecko na placu zabaw. Świetna obsługa zapewnia bezpieczne i profesjonalnie obsłużenie klienta. Gorąco polecam!

Kasia

Świetna zabawa, lepsza niż się spodziewałam. Na torze będą się świetnie bawić zwolennicy adrenaliny i szybkiej jazdy, ale też osoby z natury ostrożne - które chcą zaszaleć. Obsługa bardzo miła i pomocna. POLECAM!!!!!!!!

Bogusław

Bardzo miła i fachowa obsługa, wszystko przebiegło zgodnie z umową. Polecam !!! Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.