eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty Plus dla Dwojga | Kielce

Tylko u nas
5.0 5 Opinii

Gokarty Plus dla Dwojga | Kielce


Kielce
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie adrenalinę i rywalizację? A może szukacie pomysłu na fajną zabawę? Gokarty dla Dwojga z pewnością zapewnią Wam masę emocji! Przekonajcie się na własnej skórze, jak ekscytująca może być jazda mini-bolidami. Załóżcie kominiarki i kaski, usiądźcie wygodnie w maszynach i czekajcie na sygnał startu. Warkot silników w powietrzu, atmosfera rywalizacji i ogromne emocje czekają pod pedałem gazu. Wciśnijcie go do dechy! Przekonajcie się, kto dotrze pierwszy na linię mety!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 2 wyścigi gokartowe dla dwóch osób, trwające około 8 minut każdy.

Jakie wymagania należy spełnić, by jeździć gokartami?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 135 cm wzrostu i o maksymalnej wadze 120 kg. Niepełnoletni zawodnicy są rejestrowani przez dorosłych opiekunów.

Jakimi gokartami będziemy jeździć?
Do dyspozycji są dwa typy gokartów: Gokarty Senior (dla osób od 150 cm wzrostu) i Gokarty Junior (dla osób od 135 cm wzrostu).

Gokarty Plus dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla Rodziców, prezent na urodziny, prezent na Walentynki.

Znaleźć niebanalny pomysł na podarunek to twardy orzech do zgryzienia. Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Podaruj Gokarty dla Dwojga! To pomysłowy dar, który zapewnia gwarancję trwałych wspomnień. Podaruj Twoim bliskim prezent, który pozwoli im na spędzenie czasu ze sobą! Gokarty dla Dwojga sprawdzą się jako upominek na Święta Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Obowiązuje strój sportowy, obuwie pełne, sportowe na płaskim obcasie.

Czas trwania

Dwa wyścigi dla każdego z uczestników. Jeden wyścig trwa około 8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 135 cm wzrostu i o maksymalnej wadze 120 kg. Niepełnoletni zawodnicy są rejestrowani przez dorosłych opiekunów. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 10 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 10zł. Do dyspozycji są dwa typy gokartów: Gokarty Senior (dla osób od 150 cm wzrostu) i Gokarty Junior (dla osób od 135 cm wzrostu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

E1Gokart

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Monika S

Prezent był strzałem w dziesiątkę, niezapomniane wrażenia, aż szkoda że tak krótko :) Z pewnością wybierzemy się jeszcze nie raz.

Krzysztof B.

Super prezent

Iwona Z.

Mimo początkowego strachu- świetna zabawa! Bardzo miła, fachowa obsługa, wszystko odbywało się w przyjemnej atmosferze. Minusów - brak :)

Aga

Wszystko prawidłowo, solenizant zadowolony z prezentu:)

Zobacz inne propozycje