Gokarty Plus dla Dwojga | Kielce

Tylko u nas
5.0 5 Opinii

Gokarty Plus dla Dwojga | Kielce


Kielce
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie adrenalinę i rywalizację? A może szukacie pomysłu na fajną zabawę? Gokarty dla Dwojga z pewnością zapewnią Wam masę emocji! Przekonajcie się na własnej skórze, jak ekscytująca może być jazda mini-bolidami. Załóżcie kominiarki i kaski, usiądźcie wygodnie w maszynach i czekajcie na sygnał startu. Warkot silników w powietrzu, atmosfera rywalizacji i ogromne emocje czekają pod pedałem gazu. Wciśnijcie go do dechy! Przekonajcie się, kto dotrze pierwszy na linię mety!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 2 wyścigi gokartowe dla dwóch osób, trwające około 8 minut każdy.

Czy ponosicie dodatkowe koszty związane z jazdą gokartami?
Jeżeli jest to Wasza pierwsza wizyta na torze gokartowym, niezbędne jest wyrobienie karty członkowskiej - jej koszt to 5 zł.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Musicie mieć co najmniej 6 lat, żeby móc skorzystać z jazdy gokartami.

Gokarty Plus dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla Rodziców, prezent na urodziny, prezent na Walentynki.

Znaleźć niebanalny pomysł na podarunek to twardy orzech do zgryzienia. Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Podaruj Gokarty dla Dwojga! To pomysłowy dar, który zapewnia gwarancję trwałych wspomnień. Podaruj Twoim bliskim prezent, który pozwoli im na spędzenie czasu ze sobą! Gokarty dla Dwojga sprawdzą się jako upominek na Święta Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi dla każdego z uczestników. Jeden wyścig trwa około 8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 8 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 5zł. Terminy dostepności toru dostępne są pod tym adresem: http://e1gokart.pl/dostepnosc-toru/. W wybrany przez siebie dzień osoba obdarowana przychodzi na tor z voucherem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

E1Gokart

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Monika S

Prezent był strzałem w dziesiątkę, niezapomniane wrażenia, aż szkoda że tak krótko :) Z pewnością wybierzemy się jeszcze nie raz.

Krzysztof B.

Super prezent

Iwona Z.

Mimo początkowego strachu- świetna zabawa! Bardzo miła, fachowa obsługa, wszystko odbywało się w przyjemnej atmosferze. Minusów - brak :)

Aga

Wszystko prawidłowo, solenizant zadowolony z prezentu:)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.