(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Mistrzem Driftu dla Przyjaciół | Poznań

0.0 0 Opinii

Zostań Mistrzem Driftu dla Przyjaciół | Poznań


Poznań
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,96 zł

139,96 zł

O prezencie

Wreszcie macie trochę wolnego czasu i szukacie pomysłu, który pozwoli Wam na dobrą zabawę? Jesteście grupą przyjaciół, która uwielbia oryginalną rozrywkę? Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się wspólnie na specjalny tor gokartowy w Poznaniu, po którym jeżdżą niezwykle oryginalne gokarty. Zostań Mistrzem Driftu dla Przyjaciół to nie tylko gwarancja znakomitej zabawy na gokartach, ale także nauka driftowania! Specjalnie przygotowane maszyny z precyzyjnym hamulcem ręcznym, dają możliwość jazdy bokiem i nauki kontrolowanego poślizgu, co wywołuje ogromne salwy śmiechu! Czeka Was niesamowita zabawa oraz nauka “jazdy bokiem”. Czas na emocje!

 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę elektrycznymi gokartami, przeznaczonymi do driftowania. Zabawa przeznaczona jest dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Każdy z Was będzie jeździł przez 10 minut.

Gdzie odbywa się jazda gokartami?
Przeżycie odbywa się na specjalnym, przeznaczonym do driftowania, torze.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika zabawy to 4 lata, więc z przeżycia chętnie korzystają całe rodziny.

Czy musimy posiadać własny kask?
Nie, na czas trwania przeżycia otrzymacie od organizatora specjalny kask i jednorazowy czepek - niezbędne, by swobodnie korzystać z przeżycia.

Zostań Mistrzem Driftu dla Przyjaciół | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, prezent dla rodziny, prezent na Dzień Dziecka

Planujecie wolny czas, który spędzicie całą rodziną w aktywny sposób? A może chcielibyście dobrze się bawić ze znajomymi lub przyjaciółmi? Zostań Mistrzem Driftu dla Przyjaciół to wyprawa na specjalne gokarty w Poznaniu. Jazda mini-bolidami, przeznaczonymi do driftowania, podoba się każdemu - zarówno kobietom, jak i mężczyznom - niezależnie od wieku i zainteresowań. Voucher na gokarty to świetny prezent z okazji Dnia Chłopaka - gwarantuje emocje. Świetnie sprawdzi się również jako przeżycie mikołajkowe lub gwiazdkowe. Jest to tani upominek świąteczny, który zapewnia ogromne emocje i świetną zabawę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Sportowe obuwie.

Czas trwania

10 minut

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Maksymalna waga uczestnika to 90 kg. Zaleca się aby osoby obdarowane posiadały strój w którym czują się swobodnie oraz obuwie sportowe. Organizator zapewnia jednorazowy czepek oraz kask na czas trwania przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Crazy Carts Akademia Driftingu

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje