(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokart Dwuosobowy Plus | Lublin

Nowość
0.0 0 Opinii

Gokart Dwuosobowy Plus | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Szukacie świetnej zabawy i emocji, ale nie chcecie ze sobą rywalizować? Wybierzcie się na kryty tor kartingowy w Lublinie i skorzystajcie z jazdy Gokartem Dwuosobowym! Przygotujcie się na niezwykłe emocje i mnóstwo radości. Najpierw jedno z Was pojedzie bolidem o mocy 6,5 KM, by otrzymać specjalną kartę, poświadczającą umiejętności, a następnie wspólnie przejedziecie się prawdziwą bestią, o mocy 9 KM! Czeka Was zatem wspaniała przygoda i okazja, by przekonać się, jak wygląda jazda gokartem dwuosobowym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Gokartem (1 wyścig) oraz Jazdę Gokartem Dwuosobowym (1 wyścig). Przeżycie przeznaczone jest dla jednej lub dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Jeden wyścig gokartem potrwa około 8 minut, więc jazda potrwa około 16 minut.

Czy na miejscu otrzymamy kominiarkę?
Tak, uczestnicy zabawy otrzymają specjalną kartę kierowcy oraz kominiarkę.

Jakim gokartem będziemy jechać?
Pierwszy wyścig odbędzie się gokartem jednoosobowym o mocy 6,5 KM. Po otrzymaniu stosownej karty, można przesiąść się do gokarta o mocy 9KM i wziąć drugą osobę jako pasażera na jeden wyścig.

Jaki wzrost jest wymagany?
Wygodne fotele dla kierowców posiadają regulowanie od 150 do 200 cm. Pasażer musi mieć minimum 100 cm wzrostu.

Gokart Dwuosobowy Plus | Lublin to wyjątkowa okazja, by świetnie się bawić, jadąc dwuosobowym gokartem na krytym torze kartingowym. Wybierz ciekawy prezent dla bliskiej osoby i wspólnie przeżyjcie wspaniałą przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2x8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób i obejmuje dwa wyścigi gokartowe (jeden dla jednej osoby i jeden dla dwóch osób). Pierwszy wyścig odbywa się gokartem jednoosobowym o mocy 6,5 KM (jest to przejazd dla jednej osoby), a drugi gokartem o mocy 9 KM (przejazd dla dwóch osób). Gokart o mocy 9KM jest dwuosobowy, więc jedna osoba będzie kierowcą, a druga - pasażerem. Fotele dla kierowców posiadają regulowanie od 150 do 200 cm, a minimalny wzrost pasażera to 100 cm. Na miejscu uczestnicy otrzymują kartę kierowcy oraz kominiarkę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cartmax

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje