(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Mistrzem Driftu dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinii

Zostań Mistrzem Driftu dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,98 zł

69,98 zł

O prezencie

Szukacie sposobu na szalone spędzenie wolnego czasu we dwoje? Marzy Wam się rozrywka, dużo dobrej zabawy i jeszcze więcej uśmiechu? Zapraszamy na specjalnie przygotowany tor gokartowy, który stworzony został z myślą o… driftowaniu! Zostań Mistrzem Driftu dla Dwojga w Poznaniu to okazja, by nauczyć się jazdy bokiem. Oryginalne, elektryczne gokarty zostały stworzone z myślą o drifcie, dzięki czemu łatwo wprowadzić je w kontrolowany poślizg. To nie będzie zwykła jazda gokartami - specjalny hamulec ręczny, pozwala na zmianę mini-bolidów w specjalne maszyny do driftowania, których nie powstydziłby się Vin Diesel z “Szybkich i Wściekłych”. Przekonajcie się, czy driftowanie jest trudne i zapewnijcie sobie… niezwykłą zabawę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę elektrycznymi gokartami, które przeznaczone są do driftowania. Zabawa przeznaczona jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Jazda potrwa 10 minut.

Gdzie odbywa się jazda gokartami?
Przeżycie odbywa się na specjalnie przygotowanym do driftowania torze.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika zabawy to 4 lata.

Czy musimy posiadać własny kask?
Nie, na czas trwania przeżycia otrzymacie od organizatora specjalny kask i jednorazowy czepek - niezbędne, by skorzystać z przeżycia.

Zostań Mistrzem Driftu dla Dwojga | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na święta

Zbliża się drobna okazja, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciół? Parapetówka, imieniny, a może niespodzianka bez okazji? Zostań Mistrzem Driftu dla Dwojga w Poznaniu to niesamowity sposób na naukę kontrolowanego poślizgu połączony ze znakomitą zabawą. Tor gokartowy, specjalne elektryczny gokarty i Voucher na przeżycie - tak wygląda przepis na idealny prezent dla dwojga. Zobacz, jak łatwo podarować bliskim radość i spełnić ich marzenia o szalonej, niczym nieskrępowanej zabawie. Podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Sportowe obuwie.

Czas trwania

10 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Maksymalna waga uczestnika to 90 kg. Zaleca się aby osoby obdarowane posiadały strój w którym czują się swobodnie oraz obuwie sportowe. Organizator zapewnia jednorazowy czepek oraz kask na czas trwania przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Crazy Carts Akademia Driftingu

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje