Gokarty | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy jako dziecko bawiłeś się samochodami i wyobrażałeś sobie, że jesteś kierowcą niezwykle szybkiego pojazdu? Teraz masz okazję poczuć szaloną prędkość maszyny na czterech kółkach. Gokarty, czyli mini - bolidy czekają właśnie na Ciebie. To wspaniała zabawa zarówno dla małych, jak i "dużych" dzieci. Na miejsce, gotowi, start! Ostre zakręty, otaczające tor bandy, silnik na wysokich obrotach... Teraz możesz sprawdzić swoich sił za kierownicą tego wyjątkowego pojazdu. To nie tylko niesamowita przygoda, lecz także sportowe emocje. Każdy kierowca Formuły 1 doskonalił swoją technikę i umiejętności w tych mini - bolidach. Pierwszych kilka minut jazdy poświęcisz na rozgrzewkę, a w kolejnych naprawdę pokażesz, co potrafisz!

Prezent obejmuje:

  • Wypożyczenie gokartu oraz kasku,
  • Krótkie szkolenie prowadzenia pojazdu,
  • Jedną 8 - minutową jazdę gokartem o mocy 9 KM po torze o długości 847 m.

Nie masz pomysłu na prezent dla miłośnika adrenaliny i niesamowitej prędkości? Nie wiesz, co kupić dla Chłopaka, Męża, Brata lub Przyjaciela? Podaruj swoim bliskim bilet wstępu na Gokarty! Daj im możliwość przeżycia niesamowitej przygody. Ten niebanalny prezent sprawdzi się na każdą okazję - zarówno na Święta, Urodziny, jak i na inne wyjątkowe wydarzenie. Nie zwlekaj. Wręcz swoim bliskim Voucher na niezapomniane przeżycie!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

8 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od maja do listopada Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat, minimalny wzrost 1,2 m. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (jest możliwość dokupienia na miejscu – 5 zł). Wykonawca udostępnia kask na czas jazdy. Przed jazdą uczestnik przechodzi krótkie szkolenie. Rezerwacja nie jest wymagana. Prezent może być zrealizowany od maja do listopada w dowolnym dniu tygodnia od 12.00 do 21.00 (za wyjątkiem imprez zamkniętych na torze).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności