Gokarty Plus (2 wyścigi) | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław
1 os.

56 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz poczuć się jak Robert Kubica lub Kimi Raikkonen? Spróbuj swoich sił na gokartach! To minibolidy na których wprawiali się wszyscy mistrzowie F1. Fotel kierowcy w gokarcie jest umieszczony centymetry nad ziemię - sprawdź jaki niesamowity widok toru zapewni Ci taka perspektywa! Daj się ponieść emocjom i wciśnij gaz do dechy. Uważaj na ostrych zakrętach, omiń bandy i rozwiń prędkość do 70km/h na prostej! Czas każdego przejazdu jest automatycznie rejestrowany, dzięki czemu możesz monitorować swoje osiągnięcia. Poczuj smak adrenaliny, daj z siebie wszystko i baw się dobrze. Kto wie, może pokonasz rekord toru? Wszystko zależy od Twoich umiejętności!

Sprzęt:

  • SODI KART GT4 6,5KM 200 cm3
  • SODI KART FUN 3,5KM 120cm3
  • kask
  • jednorazowy czepek / możliwość kupna kominiarki

Tor:

  • powierzchnia 9 000 m2
  • długość toru 850 m
  • najdłuższa prosta 80 m

Gokarty Plus to doskonały prezent dla fanów formuły. Podaruj bliskiej osobie dwa wyścigi na torze kartingowym. Mini bolidy mają świetną zwrotność, a na zakrętach nie tracą prędkości. W pierwszym wyścigu obdarowany zapozna się z torem i sprzętem, a w drugim wykaże się umiejętnościami kierowcy rajdowego. Obdarowany poczuje sportowe emocje i świetną zabawę.


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi trwające około 10 min. każdy.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Na realizację prezentu Gokarty wymagane jest obuwie sportowe.Opinie (2)

Joanna

Byłam beneficjentką prezentu, mogę więc jedynie powiedzieć, że realizacja podobała mi się niezmiernie :)

Remigiusz

Polecam dlaczego? Każdy sam musi się przekonać :) Mogę powiedzieć tyle, że nikt nie pożałuje.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.