Gokarty | Łeba | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Łeba
1 os.

35 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Prędkość i wyścigi dostarczają mnóstwa emocji i adrenaliny. Jeżeli należysz do licznego grona miłośników sportowej rywalizacji to wybierz się na Wyścig Gokartów i sprawdź swoje umiejętności w praktyce! Przed jazdą przeszkoli Cie profesjonalny instruktor. Załóż kask, zasiądź za kierownicą mini bolidu, wciśnij pedał gazu i ruszaj do przodu! Rozwijaj prędkość, pokonaj specjalnie przygotowany tor i ostre zakręty tak, by nie dać się wyprzedzić innym. Możesz w praktyce sprawdzić, jak dzięki refleksowi i szybkości reakcji można sobie radzić w nietypowych sytuacjach za kierownicą. Niech wygra najlepszy!

Szczegóły Prezentu:

  • Wyścig trwa ok. 8 minut,
  • długość toru - 500 metrów,
  • zapewniamy profesjonalny kask.

Oryginalny i nietuzinkowy prezent to nie lada wyzwanie. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka, męża, narzeczonego, kolegi, słowem - dla Niego, zamiast kupować prezent, który może nie przypaść do gustu, podaruj przeżycie! Gokarty sprawdzą się doskonale jako niedrogi prezent na urodziny, na Dzień Chłopaka, czy też jako prezent gwiazdkowy.


Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wyścig 8 minut, Długość toru to ok. 500m., osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę za zgodą rodzica lub Prawnego opiekuna. Minimalny wzrost to 130 cm (osoby niższe jeżdżą gokartami po torze Junior). Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności