Gokarty Iron Man | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Łeba
1 os.

90 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli marzysz o dużej dawce emocji i pasjonuje Cię sportowa rywalizacja. Wybierz się na tor i spróbuj swoich sił na gokartach! Zdziwisz się, jak wiele potrafi ten niewielki i niepozorny pojazd. Kto już raz spróbował, tego nie trzeba namawiać znowu! Rozwiń prędkość, pokonaj emocjonujący tor i nie daj się wyprzedzić! Pamiętaj również, by umiejętnie i z wyczuciem wchodzić w zakręty, by nie tracić cennych sekund. Masz świetną okazję, by wypróbować w nietypowych warunkach swoją spostrzegawczość, koncentrację i szybkość reakcji. Jesteś gotowy na wyścig pełen wrażeń? Jeżeli tak, to zakładaj kask, wsiadaj za kierownicę i wciskaj gaz do dechy! Wyszalej się na torze kartingowym i poczuj się jak kierowca Formuły 1!

 Szczegóły Prezentu:

  • Wystartujesz w kwalifikacjach oraz w wyścigu (łącznie 25 minut),
  • Dostaniesz możliwość rywalizacji z innymi zawodnikami,
  • Długość toru - 500 metrów.

Jeżeli pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy, to u nas znajdziesz moc prezentów na każdą okazję. Gokarty to ciekawa propozycja dla każdego fana motoryzacji. Potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka na urodziny albo na Dzień Chłopaka? Podaruj mu jazdę na gokarcie, taki super prezent z pewnością sprawi dużo frajdy! Wyścig gokartowy to również ciekawy prezent na Święta Bożego Narodzenia - koniec ze skarpetkami i krawatami!


Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

25 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wyścig IRON MAN - kwalifikacje czasowe 5 minut plus 20 minut wyścigu ze startu wspólnego (według miejsc zdobytych w kwalifikacjach). Długość toru - ok. 500m., osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Minimalny wzrost - 130 cm (osoby niższe jeżdżą gokartami po torze Junior).  Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności