Gokarty Dla Dzieci | Łeba | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Łeba, okolice Trójmiasto
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zasiądź za kierownicą szybkiego i zwinnego mini bolidu i poczuj się jak prawdziwy kierowca! Jeżeli kochasz samochody i pasjonują Cię wyścigi to teraz masz okazję spełnić marzenie o poprowadzeniu pojazdu i rywalizacji z innymi. Pokaż na co Cię stać i wyprzedź wszystkich! Rozwijaj prędkość, pokonuj zakręty i wypracuj swoją własną strategię, aby nie dać się zatrzymać i nie tracić cennych sekund. W tej grze każdy wygrywa świetną zabawę i mnóstwo frajdy! Rozrywka i emocje gwarantowane, tę przygodę na pewno zapamiętasz na długi czas i zechcesz pochwalić się wszystkim kolegom i koleżankom! Gotowy na wyścig? To zakładaj kask, łap za kierownicę i gaz do dechy!

Szczegóły Prezentu:

  • Przejazd trwa ok. 8 minut,
  • Tor Junior ma 120 metrów długości,
  • Organizator zapewnia profesjonalny kask.

Pomysł na prezent dla dziecka nie przychodzi Ci do głowy? Jeżeli Twoja pociecha interesuje się motoryzacją - spełnij marzenia o poprowadzeniu pojazdu i podaruj niesamowitą przygodę! Gokarty dla Dzieci sprawdzą się jako wymarzony prezent na urodziny czy na Dzień Dziecka. Moc prezentów na naszej stronie to spełnienie marzeń każdego dziecka!


Miejsce realizacji

Łeba, okolice Trójmiasto

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek młodego kierowcy to ukończone 5 lat. Przejazd 8 minut po torze Junior (120 m. dł.). Osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.  Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności