Gokarty dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
2 os.

70 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzycie o niezwykłym zastrzyku adrenaliny? Chcecie poczuć na sobie szaloną prędkość pojazdów na czterech kółkach? Gokarty dla Dwojga powstały z myślą o Was! To nie tylko świetna zabawa, lecz także wprowadzenie do świata profesjonalnych wyścigów samochodowych. Zasiądźcie za kierownicą mini - bolidów i obudźcie w sobie ducha prawdziwej rywalizacji. Odpowiednia technika, szybkość reakcji i precyzja to tylko niektóre z cech, które będą Wam potrzebne, by wygrać wyścig. Zapnijcie pasy, załóżcie kaski i pobijcie rekordy okrążenia. Podnieście rękawicę i stoczcie pojedynek na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Poczujcie ogromną moc tych nietypowych mini pojazdów. Odważcie się na niecodzienną dawkę emocji!

 

Prezent obejmuje:

  • Wypożyczenie gokartów oraz kasków,
  • Krótkie szkolenie prowadzenia pojazdu,
  • Dwie oddzielne 8-minutowe jazdy gokartem o mocy 9 KM, po jednej dla każdej z obdarowanych osób po torze o długości 847 m.

Niebanalny Prezent dla miłośników motoryzacji spędza Wam sen z powiek? Nie wiecie, co kupić dla Pary na wyjątkową okazję? Podarujcie jej niezwykłą zabawę i ogromny zastrzyk adrenaliny. Wręczcie Voucher na Gokarty dla Dwojga. To idealny podarunek na Urodziny, Rocznicę oraz oryginalny pomysł na spędzenie czasu tylko we Dwoje. Nie zwlekajcie! Przeżyjcie razem niezwykłe chwile już dziś!


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

2x8 minut (8 minut jazdy dla każdej osoby)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat, minimalny wzrost 1,2 m. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (jest możliwość dokupienia na miejscu – 7 zł). Wykonawca udostępnia kask na czas jazdy. Przed jazdą uczestnik przechodzi krótkie szkolenie. Rezerwacja nie jest wymagana. Prezent może być zrealizowany od maja do listopada, w dowolnym dniu tygodnia od 12.00 do 21.00 (z wyłączeniem imprez zamkniętych na torze).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.