Gokart Dwuosobowy | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
2 os.

40 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcielibyście przeżyć szalone chwile tylko we dwoje i spędzić miło czas? Jesteście fanami sportów ekstremalnych? Wybierzcie się do Szczecina na specjalnie przygotowany tor kartingowy i sprawdźcie, jaką przyjemność może sprawić przejażdżka Gokartem Dwuosobowym! Najpierw przejdziecie krótkie szkolenie teoretyczne i zgłębicie tajniki wiedzy z zakresu obsługi pojazdu. Następnie wsiądziecie do mini - bolidu i... Zaczniecie zabawę! To niezapomniana rozrywka, a do tego doskonały test umiejętności. Pokonajcie trasę w jak najkrótszym czasie, pobijcie rekord okrążeń i zdobądźcie tytuł mistrzów toru. Prędkość, adrenalina i prawdziwa frajda to tylko niektóre z zalet jazdy gokartem. Przekonajcie się sami - zdecydujcie się już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Wypożyczenie gokartu oraz kasków,
  • Krótkie szkolenie prowadzenia pojazdu,
  • Jedną 8 - minutową jazdę gokartem o mocy 9 KM dla 2 osób (gokart dwuosobowy).

 

Szukacie pomysłu na prezent dla Pary? Podarujcie bliskim niezapomniane wrażenia i prawdziwą przygodę - Gokart Dwuosobowy czeka! Przekonajcie się na własnej skórze, że przejażdżka mini - bolidem to idealny upominek na Urodziny, Imieniny i Święta. Z pewnością zachwyci wszystkich wielbicieli prędkości - zarówno Mężczyzn, jak i ukochane Kobiety!


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

8 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie od maja do listopada.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat, minimalny wzrost 1,2 m. Do realizacji prezentu wymagane są kominiarki (jest możliwość dokupienia na miejscu – 5 zł/szt.). Wykonawca udostępnia kask na czas jazdy. Przed jazdą uczestnik przechodzi krótkie szkolenie. Rezerwacja nie jest wymagana. Prezent może być zrealizowany od maja do listopada w dowolnym dniu tygodnia od 12.00 do 21.00, za wyjątkiem imprez zamkniętych na torze.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności