Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochasz szybką jazdę i związane z nią ekstremalne emocje? Dzięki wirtualnej rzeczywistości, możesz bez problemu spełniać marzenia, które w realnym świecie wydają się zbyt odległe. Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym, to przygoda całkowicie bezpieczna, a mimo to równie fascynująca, co prawdziwy rajd. Nieprawdopodobny realizm bardzo szybko pozwoli Ci zapomnieć, że to tylko zabawa. Przekonaj się, czy Twoje umiejętności mogą się równać z tymi prezentowanymi przez profesjonalistów – którzy zaczynali w na takim samym sprzęcie. Pokaż na co Cię stać i osiągnij najlepszy wynik w wyścigu! 

 Co obejmuje prezent?

60 minut jazdy w symulatorze dowolnym autem i po wybranym torze.

Jak przebiega realizacja?

Po krótkim wprowadzeniu wybierasz auto oraz tor. Następnie masz 60 minut, aby wykręcić jak najlepszy czas. W trakcie zabawy instruktor będzie udzielał Ci wskazówek pomagając Ci opanować maszynę oraz osiągać coraz lepsze wyniki.

Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla niego, prezent dla ukochanego.

Ekstremalna Jazda w Symulatorze Wyścigowym to niebanalny prezent dla każdego wielbiciela motoryzacyjnych emocji. I chociaż, nie jest to klasyczny motoprezent, to miłośnicy szybkiej i ekstremalnej jazdy będą zachwyceni. Taki podarunek, będzie wspaniałą przygodą zarówno dla dorosłych, jak i nieletnich osób, dlatego możesz go wręczyć z okazji urodzin przyjacielowi, albo potraktować jako prezent na Dzień Dziecka i obdarować nim swoją pociechę.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Realizacje: wtorek - niedziela: 12:00 - 21:00. Atrakcja obejmuje krótkie szkolenie oraz filmik z jazdy.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.