(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pracownia Red Wine & Whisky

Czy świat alkoholi jest dla Ciebie jak przepastna księga? Zdaje się nie mieć końca, a każdy następny rozdział przynosi dreszczyk emocji i zaskoczenie? Nie inaczej będzie tym razem! Pracownia Red Wine & Whisky odkryje przde Tobą zupełnie nowe oblicze znanych Ci do tej pory trunków. Podczas ekskluzywnych warsztatów z fachowcami dowiesz się, jak powstają alkohole, po które tak chętnie sięgasz. Zdecyduj, czy chcesz poznać historię i metody wytwarzania Whisky Single Malt. A może marzysz o tym, aby sommelier opowiedział Ci kilka ciekawostek na temat Twojego ulubionego wina podczas jego degustowania? Spędź miło czas w towarzystwie innych pasjonatów i otwórz się na nową dawkę wiedzy!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Red Wine & Whisky w Trójmieście

W Pracowni Red Wine & Whisky prowadzone są unikatowe degustacje integracyjne, wydarzenia, a także pokazy odkrywające tajemnice świata wina i whisky. Podczas spotkań obalone zostają mity i legendy związane z tymi wyjątkowymi trunkami, a prowadzone degustacje mają inspirować i sprawiać, że uczestnicy odpłyną myślami do słonecznych stoków południowej Francji oraz na oplecione gęstą mgłą szkockie wrzosowiska. Oferta kierowana jest zarówno do osób początkujących, którzy chcą stawiać swoje pierwsze kroki w świecie alkoholi, jak również do koneserów, chcących uzupełnić swoją wiedzę. Podczas degustacji spróbować można najszlachetniejszych trunków z całego świata, a doświadczeni eksperci zawsze uraczą Cię ciekawą anegdotą dotyczącą ich historii, czy też procesu produkcji. Zaskocz znajomych zdobytą wiedzą!

Degustacja wina i whisky z Red Wine & Whisky

Jeśli szukałeś przepustki, która pozwoli Ci na dobre wkroczyć do tajemniczego świata wina i whisky, to dobrze trafiłeś! Profesjonaliści z Pracowni Red Wine & Whisky powiedzą Ci jak krok po kroku odkrywać uroki tych trunków, tak aby czerpać z tego jak najwięcej satysfakcji. Odkryj niesamowite dębowe bukiety ukryte w butelce dzięki Degustacji Whisky. Skosztuj, jak smakuje Single Malt i co sprawia, że jest taki wyjątkowy i cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wypróbuj czterech rodzajów i podejmij decyzję, który z nich najbardziej Ci smakuje! Gdyby to było za mało, to w wariancie Degustacji Whisky Plus otrzymasz możliwość przetestowania aż 6 gatunków! Jeśli z whisky nie jest Ci po drodze, wybierz Degustację Wina - Warsztaty z Sommelierem. Tam na przykładzie 4 lub 5 pozycji z oferty Pracowni poznasz między innymi historię winiarstwa w Europie i na świecie, a także czym kierować się przy zakupie tego trunku.

Red Wine & Whisky w Trójmieście - profesjonalne degustacje

Powszechnie znany jest fakt, że whisky leżakując w beczkach, zmniejsza swoją objętość. Związane jest to z procesem odparowywania. Taka informacja nie była znana naszym przodkom, stąd też wierzono, że ubywanie alkoholu spowodowane jest wizytą aniołów, którzy pod osłoną nocy spijają go w nagrodę za dobrze przygotowany za ich zgodą trunek. Z angielskiego proces ten nazywany jest ""angel's share"", czyli w wolnym tłumaczeniu ""anielską dolą"".

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.