Degustacja Whisky | Trójmiasto | Toruń

Tylko u nas
4.3 3 Opinii

Degustacja Whisky | Trójmiasto | Toruń


Sopot, Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Należysz do grona miłośników niezwykłego trunku, jakim jest Whiskey? Masz możliwość lepiej poznać tajniki metod destylacji Whisky Single Malt, jej historię i mnóstwo ciekawostek. Czy wiesz, że smak i zapach tego alkoholu zależy nie tylko od składników użytych w produkcji czy metod destylacji? Bardzo istotnym czynnikiem jest też drewno, z jakiego jest wykonana beczka, w której dojrzewa. Poznaj zasady degustacji, a następnie spróbuj czterech rodzajów i wybierz najlepszy. Masz również okazję spotkać innych amatorów i wdać się w dyskusję na temat smaków i aromatów.

Prezent obejmuje:

  • Poznanie historii i metod wytwarzania Whisky typu Single Malt,
  • Poznanie zasad degustacji,
  • Spróbowanie 4 rodzajów Whisky.

Szukasz super pomysłu na prezent dla wielbiciela dobrego alkoholu? Degustacja Whisky to fajny pomysł na upominek urodzinowy czy świąteczny. Podaruj prezent w formie przeżycia, który zapewni miłe wspomnienia na długo!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot, Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Degustacja oraz szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky typu single malt. Prezent mogą zrealizować tylko osoby pełnoletnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Red Wine & Whisky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.3 3 Opinii

Adam M

Znakomity prezent. Polecam zarówno początkującym jak i znającym smak dobrej whisky. Ciekawe omówienie tematu, rzeczowe odpowiedzi, fajna atmosfera grupy. Byłem z żoną, bardzo się nam podobało.

Agata Matczak

Naprawdę bardzo fajne doświadczenie nie tylko dla fanów whisky:) Prowadzący stwarza świetną atmosferę, sdegustacja odbywa się w małych grupach dzięki czemu jest profesjonalnie, ciekawie i zabawnie. Czas uciekał jak szalony:)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.