JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Whisky | Trójmiasto

Degustacja Whisky | Trójmiasto


Sopot
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Należysz do grona miłośników niezwykłego trunku, jakim jest Whiskey? Masz możliwość lepiej poznać tajniki metod destylacji Whisky Single Malt, jej historię i mnóstwo ciekawostek. Czy wiesz, że smak i zapach tego alkoholu zależy nie tylko od składników użytych w produkcji czy metod destylacji? Bardzo istotnym czynnikiem jest też drewno, z jakiego jest wykonana beczka, w której dojrzewa. Poznaj zasady degustacji, a następnie spróbuj czterech rodzajów i wybierz najlepszy. Masz również okazję spotkać innych amatorów i wdać się w dyskusję na temat smaków i aromatów.

Prezent obejmuje:

  • Poznanie historii i metod wytwarzania Whisky typu Single Malt,
  • Poznanie zasad degustacji,
  • Spróbowanie 4 rodzajów Whisky.

Szukasz super pomysłu na prezent dla wielbiciela dobrego alkoholu? Degustacja Whisky to fajny pomysł na upominek urodzinowy czy świąteczny. Podaruj prezent w formie przeżycia, który zapewni miłe wspomnienia na długo!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Degustacja oraz szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky typu single malt. Prezent mogą zrealizować tylko osoby pełnoletnie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Adam M

Znakomity prezent. Polecam zarówno początkującym jak i znającym smak dobrej whisky. Ciekawe omówienie tematu, rzeczowe odpowiedzi, fajna atmosfera grupy. Byłem z żoną, bardzo się nam podobało.

Agata Matczak

Naprawdę bardzo fajne doświadczenie nie tylko dla fanów whisky:) Prowadzący stwarza świetną atmosferę, sdegustacja odbywa się w małych grupach dzięki czemu jest profesjonalnie, ciekawie i zabawnie. Czas uciekał jak szalony:)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.