(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Whisky Plus dla Dwojga | Trójmiasto | Toruń

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Degustacja Whisky Plus dla Dwojga | Trójmiasto | Toruń


Sopot, Toruń
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,00 zł

389,00 zł

O prezencie

Wyobraźcie sobie wspólną wyprawę do miejsca, w którym najważniejszą rzeczą jest pewien szkocki specyfik. Już teraz możecie wspólnie zaśpiewać “Whisky, moja żono”, podczas niezwykłej Degustacji Whisky Plus dla Dwojga w Sopocie lub Toruniu. Wybierzcie się do świata dębowego aromatu i najlepszego gatunku whisky. Podczas degustacyjnego spotkania poznacie sześć unikalnych whisky typu single malt. Dowiecie się również więcej o jej fascynującej historii, metodach produkcji oraz o tym, jak prawidłowo ją degustować. Spotkanie odbędzie się w grupie fanów tego szkockiego trunku i pozwoli na poznanie whisky z zupełnie innej strony. Pamiętajcie, żeby na degustację nie jechać samochodem! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w degustacji whisky dla dwóch osób.

Jak wygląda degustacja whisky?
Przeżycie obejmuje szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji. Głównym punktem zabawy jest degustacja sześciu gatunków whisky typu single malt.

Ile czasu potrwa przeżycia?
Degustacja dla dwojga potrwa 2-3 godziny.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Prezent mogą realizować wyłącznie osoby pełnoletnie.

Degustacja Whisky Plus dla Dwojga | Sopot | Toruń sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla dwojga, prezent na rocznicę

Szukasz oryginalnego prezentu dla małżeństwa? Nie wiesz, jaki podarunek będzie doskonałym upominkiem ślubnym? Zobacz, ile radości daje Degustacja Whisky Plus dla Dwojga w Trójmieście. Okazja, by spędzić czas we dwoje, rozkoszując się smakiem najlepszej whisky, to wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin. Voucher na degustację whisky w Sopocie to oryginalne przeżycie, które gwarantuje emocje. Wspólna przygoda z whisky to świetna zabawa i okazja, by dowiedzieć się nieco więcej o tym fascynującym trunku. Podaruj bliskim radość i zobacz, jak łatwo spełnić marzenia bliskich. Voucher na prezent to okazja, by wywołać radość i uśmiech na twarzy kochanych osób.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot, Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Degustacja dla dwóch osób 6 rodzajów whisky oraz szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky typu single malt. Prezent mogą zrealizować tylko osoby pełnoletnie. Degustacje odbywają się w grupie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Red Wine & Whisky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje