(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

M. Pelczar Chocolatier

Korczynna to małe miasteczko obok Krosna. Niech jednak nie zmyli Was jego rozmiar. To tam mieści się słynna wytwórnia czekolady - M.Pelczar Chocolatier. Miejsce można nie tylko zwiedzić i poznać tajemnice produkcji czekolady, ale także uczestniczyć w niezwykłych warsztatach czekoladowych oraz skorzystać z przepysznej degustacji płynnej czekolady. Jest to miejsce dla dużych i małych - każdy znajdzie tu wyjątkową atrakcję w sam raz dla siebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

M.Pelczar Chocolatier

Jak wszyscy wiemy, istnieje wiele przeróżnych rodzajów czekoladowych przyjemności, a sama czekolada występuje w różnych wariantach. Nie trzeba jednak odbywać dalekich podróży, by spróbować doskonałej czekolady, która smakiem nie ustępuje słynnym szwajcarskim czekoladom. W pracowni M. Pelczar poznać można wszystkie oblicza czekolady. Profesjonalni chocolatierzy do perfekcji opanowali umiejętność tworzenia doskonałych pralin, czekolad i specjalnych figurek. Wybierz się do miejsca, gdzie czekolada jest najważniejsza i - pod czujnym okiem mistrza - zdobądź nowe umiejętności. Każdy z nas marzył kiedyś o robieniu własnej czekolady... teraz masz szansę w łatwy i przyjemny sposób spełnić te marzenia! W pracowni M. Pelczar można nie tylko uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach czekoladowych, ale także... po prostu degustować czekoladę! Zdradzimy w sekrecie, że mistrzowie specjalizują się w czekoladowych pralinach. Smacznego!

Warsztaty Czekoladowe w M. Pelczar Chocolatier

Warsztaty Czekoladowe w okolicach Rzeszowa to wydarzenie, z którego korzystają osoby w każdym wieku. Spotykają się tu miłośnicy czekolady, którzy chętnie dowiadują się więcej o produkcji ich ulubionego przysmaku oraz próbują swoich sił, własnoręcznie tworząc wymarzone czekoladki. Pracownia M. Pelczar Chocolatier to miejsce, w którym spełniają się najskrytsze marzenia. Dla czekoladowych łasuchów są przewidziane także specjalne degustacje czekolady, którym naprawdę ciężko się oprzeć. Czekoladowi mistrzowie tworzą bardzo przyjemną atmosferę i chętnie odpowiadają nawet na najtrudniejsze pytania. Warsztaty cieszą się dużą popularnością, co nie powinno nikogo dziwić - w końcu czekolada nie pyta, czekolada rozumie!

Degustacja Czekolady w okolicach Rzeszowa

Cóż to byłaby za pracownia, gdyby nie oferowała degustacji swojej pysznej czekolady! Pijalnia Czekolady i Korczynna? To znakomite połączenie, gwarantujące przepyszną przygodę. Warto wybrać się do tego miejsca z bliskimi, by wspólnie rozkoszować się smakiem i aromatem tamtejszej czekolady. Wybierzcie się w wyjątkową podróż do świata czekolady lub podarujcie tę możliwość bliskim, wybierając Voucher na prezent. Czekolada gwarantuje udane spędzenie czasu!

Czekoladowa przygoda w M. Pelczar Chocolatier

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wybrać na Warsztaty Czekoladowe, czy też na Degustację Czekolady, jesteśmy przekonani, że będziesz się świetnie bawić. Wybierz czekoladowe przeżycie i spełnij swoje marzenia!