(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Klinika Urody Jean Baptiste

Szukasz SPA, którego rozbudowana oferta odpowie oczekiwaniom najbardziej wymagających osób? Klinika Urody Jean Baptiste, jest miejscem, gdzie będziesz mógł oddać się w ręce wyjątkowych masażystów, z ogromnym doświadczeniem. Zadbają oni o wybór idealnego rytuału, odpowiadającego Twoim potrzebom. Nawilżona i rozświetlona skóra twarzy w parze z odprężonymi dłońmi? A może masaż gorącą czekoladą, który przeniesie Cię w stan głębokiego relaksu i zagwarantuje zastrzyk endorfin? Zadbaj o harmonię swojego ciała i duszy, odpręż się przy dźwiękach delikatnej, klimatycznej muzyki i poczuj, co znaczy prawdziwy odpoczynek.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

SPA w Kielcach - Klinika Urody Jean Baptiste

Jean Baptiste w Kielcach to SPA, w którym narodzisz się na nowo. Cudowne miejsce oferujące masaże, zabiegi na ciało i twarz, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Znajdziesz tutaj najlepsze rozwiązania dla zmęczonej twarzy, dla spiętego ciała, a także odnajdziesz chwilę relaksu, jeśli tylko tego potrzebujesz.

Klinika Urody Jean Baptiste w Kielcach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferta Jean Baptiste jest bardzo rozbudowana. To jedyne takie spa w Kielcach, które oferuje dla kobiet aromatyczny rytuał twarzy i dłoni, rytuał letnie orzeźwienie, rytuał rewitalizujący dla ciała i duszy, aromatyczną podróż spa, pakiet głęboki relaks, zabieg nawilżająco-odżywczy, ceremonię relaks i odprężenie, a także zabieg pielęgnacyjny spa dla mężczyzn.

Zabiegi SPA w Klinice Urody Jean Baptiste Kielce

Ciekawostką jest, że rytuał rewitalizujący dla ciała i duszy Yon-ka Paris przebiega tak, jak życzy sobie tego klient. Wyboru można dokonać już na samym początku rytuału, gdzie można wybrać jeden z czterech zapachów, który pozwoli przywołać w wyobraźni niesamowite miejsca.