Kawałeczek Raju

Kto z nas po intensywnym, pełnym wyzwań okresie w pracy nie marzył o podarowaniu sobie Kawałeczka Raju? Tak się składa, że w Bielsku-Białej masz go na wyciągnięcie ręki! To profesjonalny salon masażu, który posiada w swojej ofercie szeroki wybór zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, które sprawią, że naprawdę poczujesz się jak w niebie! Zdecyduj, czy masz ochotę na Masaż Gorącymi Kamieniami, Masaż Gorącą Czekoladą, a może na bardziej rozbudowany Luksusowy i Regenerujący Rytuał Spa. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, gwarantujemy, że wyjdziesz stąd zrelaksowana, odprężona i pełna energii!
Szukaj po kategorii

Kawałeczek Raju - SPA Bielsko-Biała

Chcesz przeżyć odrobinę relaksu po męczącym tygodniu? „Kawałeczek Nieba” to idealne miejsce, aby zagwarantować sobie chwile relaksu i ukojenia. Szeroka gama zabiegów kosmetycznych sprawi, że poczujesz się jak w raju! Rytuał Czekoladowy albo Masaż Gorącymi Kamieniami? Wybierz i wykorzystaj ten czas tylko dla siebie!

SPA w Bielsku-Białej - Kawałeczek Raju

Marzysz o kulturowej podróży w głąb Dalekiego Wschodu? Zasmakuj masażu gorącymi kamieniami i przeżyj chwile odprężenia! Wystarczy tylko chwila, aby zapomnieć o codziennych troskach i zmartwieniach. Rozluźnij mięśnie i przywróć równowagę fizyczną i duchową!

Kawałeczek Raju SPA

Profesjonalne podejście do każdego klienta oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii – to coś, co nas charakteryzuje. Oferujemy nie tylko usługę, ale także pełne doradztwo w dbaniu o swoją cerę i ciało. Odetchnij i wprowadź się w stan błogiego relaksu, bo najważniejsze jest twoje samopoczucie!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.