(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

FLYTECH

Szukasz atrakcji, która przysporzy Ci niezapomnianych wrażeń i zagwarantuje dużą dawkę adrenaliny? Jeśli tak, to koniecznie wypróbuj Lot Motolotnią. FLYTECH oferuje loty widokowe motolotnią nad okolicami Wrocławia i rzeką Odrą. Oderwij się od ziemi i unieś w powietrze, piękną, nowoczesną motolotnią Tundra Trike! W ofercie partnera dostępne są loty 20, 30, a także 60-minutowe. Wszystkie opcje ze zdjęciami i filmowaniem, więc nie musisz obawiać się, że nie będziesz mieć pamiątki z tej wspaniałej przygody. Podczas lotu, pod okiem instruktora, będziesz mieć również możliwość przejąć na moment stery. Prowadzenie podniebnego pojazdu to dopiero emocje! Musisz się o tym przekonać!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Flytech - Lot Motolotnią w okolicach Wrocławia

Marzysz o niezapomnianej przygodzie? Chciałbyś zobaczyć świat z lotu ptaka? Spróbuj lotu motolotnią z FLYTECH! Unieś się nad ziemią i poczuj adrenalinę we krwi! Sprawdź się jako pilot motolotni i podziwiaj przepiękny krajobraz terenów nad Odrą. Przeżyj niesamowitą, podniebną przygodę.

Flytech - lot motolotnią z lotniska Szymanów

Spróbuj swoich sił za sterami motolotni! Wzbij się na wysokość 500 metrów i poczuj wiatr smagający Twoją twarz. Przeżyj chwilę, której nie będziesz w stanie zapomnieć! A jeśli pamięć zacznie Ci szwankować, FLYTECH za pomocą pamiątkowych zdjęć i filmu, przywróci wszystkie Twoje wspomnienia.

Lot Motolotnią z Flytech

Założyciel FLYTECH zaraził się pasją do lotnictwa od swojego ojca. Od 2014 roku oferuje loty motolotnią, ultralekkimi samolotami oraz wiatrakowcami. Wybierz się na powietrzną przygodę i podaruj sobie niezapomniane emocje!