Niezapomniany Lot Motolotnią Plus | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinie

Niezapomniany Lot Motolotnią Plus | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,00 zł

359,00 zł

O prezencie

Szukasz podniebnych wrażeń? Kochasz przestrzeń, a adrenalina to Twoje drugie imię? Poczuj się wolny jak ptak podczas Niezapomnianego Lotu Motolotnią Plus! Wzbij się w powietrze i podziwiaj piękne widoki, będąc na pokładzie tego miniaturowego statku powietrznego! Spełnij swoje dziecięce marzenia o lataniu i przekonaj się jakie to wspaniałe uczucie! Po krótkim szkoleniu teoretycznym, wsiądziesz na pokład i wraz z towarzyszącym Ci instruktorem, polecisz między chmury! Ruszaj ku przygodzie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla jednej osoby.


Ile czasu trwa lot?
W powietrzu spędzisz około 20 minut.


Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Jednak osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi jedynie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.


Niezapomniany Lot Motolotnią Plus sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyznyprezent na Dzień Chłopakaprezent dla męża.

Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanego? Niezapomniany Lot Motolotnią Plus to doskonała forma zabawy i okazja, aby zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy! Świetny podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Ojca! Przeżycie idealnie sprawdzi się jako upominek dla szefa bądź nastolatka! Emocje gwarantowane! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.