(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniany Lot Motolotnią Plus | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Niezapomniany Lot Motolotnią Plus | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

398,99 zł

398,99 zł

O prezencie

Szukasz podniebnych wrażeń? Kochasz przestrzeń, a adrenalina to Twoje drugie imię? Poczuj się wolny jak ptak podczas Niezapomnianego Lotu Motolotnią Plus! Wzbij się w powietrze i podziwiaj piękne widoki, będąc na pokładzie tego miniaturowego statku powietrznego! Spełnij swoje dziecięce marzenia o lataniu i przekonaj się jakie to wspaniałe uczucie! Po krótkim szkoleniu teoretycznym, wsiądziesz na pokład i wraz z towarzyszącym Ci instruktorem, polecisz między chmury! Ruszaj ku przygodzie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla jednej osoby.


Ile czasu trwa lot?
W powietrzu spędzisz około 20 minut.


Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Jednak osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi jedynie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.


Niezapomniany Lot Motolotnią Plus sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyznyprezent na Dzień Chłopakaprezent dla męża.

Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanego? Niezapomniany Lot Motolotnią Plus to doskonała forma zabawy i okazja, aby zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy! Świetny podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Ojca! Przeżycie idealnie sprawdzi się jako upominek dla szefa bądź nastolatka! Emocje gwarantowane! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje