Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

5.0 2 Opinii

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

474,99 zł

474,99 zł

O prezencie

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem, Lotnisko Szymanów - Flytech

Uwielbiasz podziwiać krajobrazy z lotu ptaka? Marzysz, by unieść się na chwilę nad ziemią i poczuć trochę adrenaliny? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem, podczas którego nie tylko będziesz podziwiał piękne widoki, ale również dowiesz się więcej na temat ultralekkiego statku powietrznego! Będziesz miał także okazję sam zasiąść za sterami i zdecydować, w którą stronę chcesz lecieć! Oderwij się na chwilę od ziemi i przeżyj podniebną przygodę!

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem z Lotniska Szymanów - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda przeżycie?
Lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem daje z możliwość samodzielnego pilotowania motolotni. Ponadto po przygodzie czekać będą filmy i zdjęcia z lotu. Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Jaki jest minimalny wiek?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Kiedy odbywają się loty?
Loty realizowane są w sezonie ciepłym - kwiecień-wrzesień.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z przeżycia?
Tak, z przeżycia mogą skorzystać również osoby niepełnosprawne - z niedowładem kończyn dolnych.

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem - Voucher na prezent

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem z Lotniska Szymanów - okolice Wrocławia - to przeżycie, które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. To nie tylko podziwianie świata z lotu ptaka, ale również sprawdzenie swoich umiejętności za sterami wyjątkowej maszyny. Podaruj swoim najbliższym niebanalny voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem daje z możliwość samodzielnego pilotowania motolotni. Ponadto po przygodzie czekać będą filmy i zdjęcia z lotu. Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda prawnego opiekuna). Maksymalna waga uczestnika: 100 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Jan M.

To była moja pierwsza przygoda z podbojem przestworzy. mam 61 lat i otrzymałem ten lot jako prezent. Przed realizacją miałem pewne obawy, ale wybiła godzina zero i trzeba było polecieć. Bardzo przyjazne podejście wykonawcy usługi, dobra organizacja pozwoliły przełamać pierwsze obawy a po wzbiciu się w powietrze wszystkie obawy zniknęły i pozostał tylko zachwyt. Fajna pogoda, wspaniałe widoki dobry kontakt z pilotem to wszystko sprawiło , że byłem zachwycony tym lotem. Polecam wszystkim niezdecydowanym spełniajcie swoje marzenia,teraz czas na lot balonem. Do zobaczenia w przestworzach.

Mariusz

Prezent strzał w 10. Instruktor bardzo sympatyczny. Wytłumaczył wszystko. Lot przebiegał profesjonalnie. Gorąco polecam.

Maciej Lange

Bardzo trafiony prezent. Pilot miły i komunikatywny. Świetnie wykorzystany czas. Można poznać Wrocław w zupełnie nowej odsłonie. Polecam

Artur

Pan Maciej - pilot, to profesjonalista. Zapewnił wysokie bezpieczeństwo, świetną zabawę, super wrażenia i piękne widoki, a całość domyka wspaniały film, zdjęcia i... wspomnienia :-)

Emilia

Polecam Niezapomniane wrażenia!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje