(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

5.0 2 Opinii

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

474,99 zł

474,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz podziwiać krajobrazy z lotu ptaka? Marzysz, by unieść się na chwilę nad ziemią i poczuć trochę adrenaliny? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Lot motolotnią, podczas którego nie tylko będziesz podziwiał piękne widoki, ale również dowiesz się więcej na temat ultralekkiego statku powietrznego! Będziesz miał także okazję sam zasiąść za sterami i zdecydować, w którą stronę chcesz lecieć! Oderwij się na chwilę od ziemi i przeżyj podniebną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem z możliwością pilotowania motolotni, a także filmy i zdjęcia z lotu.

Na jakiej wysokości obywa się lot?
Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Jaki jest minimalny wiek?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Motolotnią Plus z Filmowaniem | Wrocław (okolice) to przeżycie, które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. To nie tylko podziwianie świata z lotu ptaka, ale również sprawdzenie swoich umiejętności za sterami wyjątkowej maszyny. Podaruj swoim najbliższym niebanalny voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Jan M.

To była moja pierwsza przygoda z podbojem przestworzy. mam 61 lat i otrzymałem ten lot jako prezent. Przed realizacją miałem pewne obawy, ale wybiła godzina zero i trzeba było polecieć. Bardzo przyjazne podejście wykonawcy usługi, dobra organizacja pozwoliły przełamać pierwsze obawy a po wzbiciu się w powietrze wszystkie obawy zniknęły i pozostał tylko zachwyt. Fajna pogoda, wspaniałe widoki dobry kontakt z pilotem to wszystko sprawiło , że byłem zachwycony tym lotem. Polecam wszystkim niezdecydowanym spełniajcie swoje marzenia,teraz czas na lot balonem. Do zobaczenia w przestworzach.

Mariusz

Prezent strzał w 10. Instruktor bardzo sympatyczny. Wytłumaczył wszystko. Lot przebiegał profesjonalnie. Gorąco polecam.

Maciej Lange

Bardzo trafiony prezent. Pilot miły i komunikatywny. Świetnie wykorzystany czas. Można poznać Wrocław w zupełnie nowej odsłonie. Polecam

Artur

Pan Maciej - pilot, to profesjonalista. Zapewnił wysokie bezpieczeństwo, świetną zabawę, super wrażenia i piękne widoki, a całość domyka wspaniały film, zdjęcia i... wspomnienia :-)

Emilia

Polecam Niezapomniane wrażenia!

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.