eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniany Lot Motolotnią | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Niezapomniany Lot Motolotnią | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

348,99 zł

348,99 zł

O prezencie

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę w przestworzach, bo marzysz o oderwaniu się od rzeczywistości? Zacznij od dzisiaj. Twoje emocje sięgną zenitu, gdy motolotnią wzbijesz się w górę i na własnych policzkach poczujesz pęd wiatru, zobaczysz szybujące ptaki oraz z bliskiej odległości ujrzysz niebo wyściełane chmurami. Ponadto lot widokowy motolotnią nad urokliwą rzeką Odrą w okolicy Wrocławia zadowoli każdego, kto jest wrażliwy na malownicze pejzaże ojczystej ziemi. Sięgnij po niezapomniane chwile w niebie i wybierz się na lot motolotnią.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem z możliwością pilotowania motolotni.

Na jaką wysokość wzniesiemy się podczas lotu?

Wzbijemy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości będziemy podziwiać malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Niezapomniany Lot Motolotnią sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla dziewczyny, prezent na urodziny, prezent na święta

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? Niezapomniany Lot Motolotnią, to idealny upominek dla miłośników lotniczych pojazdów i osób uwielbiających dosłownie "bujać w obłokach". Spełnij marzenia swoich bliskich i podaruj im niesamowite chwile. Podaruj wyjątkowy voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Ilona O.

w zasadzie nie mam uwag :) Kontakt z wykonawcą cudowny. Polecam z całego serca

skrzypek11

Gorąco polecam!!!! Po otrzymaniu Prezentu (Lot motolotnią) miałam mieszane uczucia... Prezent otrzymałam w październiku 2019 na 40-te urodziny. Najpierw zima, potem COVID przesunął odebranie/skorzystanie z Prezentu do roku bieżącego. Po pierwsze - jeżeli ktoś chce latać w weekend musi zaplanować lot wcześniej i umawiać się z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. Po drugie - warto umawiać się gdy dzień jest długi czyli okolice maj-sierpień. Ja skorzystałam obecnie - końcówka września. Generalnie niesamowite przeżycie. Bardzo się denerwowałam, ale wszystkie nerwy minęły wraz z usadowieniem się w maszynie. Profesjonalna obsługa. Pełne zaufanie do Pana lecącego... Super. Lot 15 minutowy trochę za krótki - polecam 30 minut. 15 zleciało mega szybko :-) Podsumowując: NAPRAWDĘ WARTO :-)

Jacek U.

Jedno z piękniejszych przeżyć jakie miałem okazję doświadczyć. Pilot - profesjonalista, dawał poczucie bezpieczeństwa i przy okazji miło się rozmawiało. Sprzęt praktycznie nowy, przyspieszenie i tempo wznoszenia bardzo duże, a do tego widoki.... w końcu to Wrocław, wiec w oddali góry, a pod spodem rzeki, lasy, pola i metropolia. :)

Jakub Zapiór

Super prezent. Wspaniały lot, wspomnienia do końca życia. Gorąco polecam.

Grzegorz Kyrcz

Lot motolotnią wspaniały.

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje