Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią VIP dla Dwojga z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Motolotnią VIP dla Dwojga z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1298,99 zł

1298,99 zł

O prezencie

Chyba każdy z nas miał moment w swoim życiu, w którym zapragnął latać. Już teraz pojawia się fantastyczna okazja, aby marzenia zmienić w przeżycia. Lot Motolotnią VIP dla Dwojga z Filmowaniem to doskonała okazja, aby oderwać się od ziemi i podbić przestworza! Podmuchy powietrza targające włosy, cudowne widoki roztaczające się pod nami oraz niczym nieskrępowana wolność, której tak pragniemy! Przeżyjcie niezapomnianą, podniebną przygodę we dwoje! Wszystko zostanie nagrane profesjonalnym sprzętem, więc pamiątki z tego wydarzenia będą z Wami już na zawsze! Szerokich lotów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią z filmowaniem, dla dwóch osób. Przeżycie realizowane jest jednocześnie na dwóch osobnych motolotniach.

Ile czasu trwa lot?
W powietrzu spędzicie około 60 minut!

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 12 lat, jednakże od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Motolotnią VIP dla Dwojga z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla dzieci, prezent z okazji rocznicy.

Lot Motolotnią VIP dla Dwojga z Filmowaniem to doskonała okazja na podniebne przygody, pełne adrenaliny! Fantastyczne przeżycie, które będzie doskonałym podarunkiem dla rodziców lub znajomych! Idealny upominek z okazji Walentynek, Dnia Kobiet bądź urodzin! Gwarancja niezapomnianych emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym. Przeżycie realizowane jest jednocześnie na dwóch osobnych motolotniach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje