Cascader Park

Zaplanuj wolne popołudnie i odwiedź największy park linowy w Wielkopolsce! Cascader Park, to miejsce, w którym świetnie będą bawić się zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni zwolennicy aktywnego wypoczynku! Specjalnie przygotowane trasy Lhotse lub Everest będą stanowić nie lada gratkę dla fanów wspinaczki i ekstremalnych doznań. Łączą one w sobie wiele elementów, wymagających sprawności fizycznej i zwinności, takich jak skoki tarzana, czy zjazdy tyrolskie. Jeśli nie straszny Ci lęk wysokości i duże prędkości, to Ekstremalny Pakiet Zjazdów na Tyrolce jest czymś specjalnie dla Ciebie! Dwa punkty, uprząż i ponad 300 metrów do pokonania! Odważysz się?
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Cascader Park Kobylnica

Cascader Park oferuje niezapomnianą adrenalinę w parku linowym dla całej rodziny. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą przeżyć niesamowitą przygodę! Odwiedzenie nas to idealna okazja, aby w niepowtarzalny sposób spędzić czas na świeżym powietrzu w wyjątkowej leśnej scenerii...

Cascader Park - Park Linowy w Kobylnicy

Zabawa w parku linowym niesie ze sobą niesamowite wrażenia i wysiłek na świeżym powietrzu. Na przeszkodach mogą bawić się wszyscy. Specjalny układ lin, podestów, drabinek i siatek umożliwia pokonywanie wyznaczonych tras. Pod czujnym okiem instruktora poczuj się jak prawdziwy alpinista.

Park linowy w Kobylnicy: zabawa w Cascader Park

Cascader Park to największy park linowy w Wielkopolsce! Park rozrywki o łącznej powierzchni ponad dwóch hektarów oferuje między innymi: cztery trasy linowe, dwie tyrolki i pole piknikowe. Dla tych, co lubią mocne wrażenia, oferujemy najdłuższy zjazd na linie o łącznej długości 300 metrów!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.