(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinii

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga | Poznań


Kobylnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Niezapomniana przygoda we dwoje? Sprawdźcie koniecznie, jakie emocje wyzwoli w Was pokonanie jednej z trzech tras największego w Wielkopolsce Parku Linowego! To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności. Jak szybko uda Wam się przejść specjalnie przygotowany tor przeszkód? Sami wybierzcie trasę, która najlepiej spełnia Wasze oczekiwania. Gotowi na świetną zabawę?

Co obejmuje prezent?
W ramach prezentu obdarowani otrzymają profesjonalny sprzęt (brak dodatkowych opłat), szkolenie z zasad asekuracji (obowiązkowe dla każdego uczestnika), opiekę instruktorów (monitorują trasy z ziemi) oraz zabawę na jednej z proponowanych tras.

Jak przebiega realizacja?
Obdarowani mogą wybrać jedną z trzech proponowanych tras:

1.TRASA LHOTSE - Trasa wysoka przeznaczona dla nastolatków oraz dorosłych. Gwarantuje bezpieczną dawkę adrenaliny oraz niezapomnianą liczbę wrażeń. Na trasie znajdują się również zjazdy tyrolskie. Usytuowana jest na wysokości 5-8 m, posiada 16 przeszkód. Samodzielnie mogą z niej skorzystać dzieci od 13 roku życia, a minimalny zasięg rąk to 180 cm.

2. TRASA EVEREST - To najwyższa trasa w parku. Przeznaczona jest dla osób, które korzystały już z tras linowych. Trasa dość wymagająca, posiadająca 11 przeszkód, w m.in. „skok tarzana”, jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Znajduje się na wysokości 5-12 m. Samodzielnie mogą z niej skorzystać dzieci od 13 roku życia, minimalny zasięg rąk to 180 cm.

3.TYROLKA CASCADER - Zjazd na linie o długości ok 450 m. Zapewnia ekstremalne doznania, idealna dla miłośników mocnych wrażeń. Punkt startowy znajduje się dość wysoko, również prędkość „lotu” jest dość duża.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent przeznaczony dla nastolatków i dorosłych. Minimalny wiek zależy od wybranej atrakcji.

Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga sprawdzi sie jako:

prezent dla chłopaka, prezent dla nastolatka, prezent dla męża

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla Znajomych, Przyjaciół, bądź pary? Wybierz voucher Ekstremalna Przygoda na Linach dla Dwojga, to gwarancja dobrej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń. Podaruj nietuzinkowy prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, bądź Dzień Dziecka. Jeżeli bliskie Ci osoby lubią aktywnie spędzać czas i nie boją się nowych wyzwań będzie to strzał w 10-tkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje skorzystanie z trzech dowolnych atrakcji parku linowego dla każdej z obdarowanych osób. Prezent przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Minimalny wiek zależy od wybranej atrakcji. Atrakcja o najniższym progu wiekowym przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje