Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań

0.0 0 Opinie

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań


Kobylnica
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,00 zł

89,00 zł

O prezencie

Nie macie planów na ciepłe popołudnie? A może chcecie wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu? Park linowy to coś dla Was! To niebywały plac zabaw, który sprawia radość nie tylko dziecku, lecz także rodzicom. Zapnijcie uprzęże, załóżcie kaski i ruszajcie na spotkanie przygodzie! Niezależnie od tego czy wybierzecie trasę Lhotse czy też Everest, na waszej drodze pojawi się cała masa wyzwań! Platformy, przejścia i liny to tylko cześć przeszkód jakie spotkacie na swojej drodze. Przekonajcie się ile świetnej zabawy oraz satysfakcji może dostarczyć spacer po linie. Jesteście gotowi na rodzinną przygodę nad ziemią? Świetna zabawa i wyborne wspomnienia gwarantowane.


Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy Lhotse lub Everest dla każdej z obdarowanych osób.

Potrzebny Ci jest fajny prezent dla całej rodziny? Nie musisz szukać dalej! Przygoda na linach dla całej rodziny to niebanalny prezent dla rodziców oraz dziecka. To nie tylko świetna zabawa i miłe wspomnienia, lecz także czas spędzony w gronie rodziny. To recepta na genialny prezent na Gwiazdkę, urodziny, Dzień dziecka lub Mikołajki! Szukasz czegoś innego? Sprawdź nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twojej rodzinie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią. Kryteria wstępu na Lhotse: min wiek: 7lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg, Kryteria wstępu na Everest: min wiek: 9lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.