(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Podwójna Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Poznań

5.0 1 Opinii

Podwójna Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Poznań


Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

Świeże powietrze, świetna zabawa, mnóstwo lin i atrakcji do wspinania się - to musi być Park Linowy! To niesamowite miejsce, przygotowane z myślą o tych, którzy lubią dobrą zabawę na łonie natury. Wystarczy, że doświadczony instruktor pokaże Ci, jak używać sprzętu do wspinaczki, a już po kilku chwilach możesz ruszać na podbój parku. Załóż kask i specjalną uprząż i przekonaj się, jak poradzisz sobie z wyzwaniami na swojej drodze. Rozkołysane liny, platformy na drzewach i pomosty zawieszone nad ziemią czekają na Ciebie! To przygoda wśród drzew, która zapadnie Ci w pamięć na bardzo długo! Linowe wyzwanie czeka na Ciebie.

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Opiekę instruktora,
  • Dwukrotne przejście trasy Manaslu lub Makalu, lub jednokrotne przejście obydwu tras.
 
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla dziecka? Chcesz znaleźć niecodzienny podarunek, który zapewni radość, emocje i trwałe wspomnienia? Z chęcią Ci pomożemy! Podwójna Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym to ciekawy prezent na Gwiazdkę, urodziny, Dzień Dziecka lub Mikołajki. To niesamowita, a przy tym bezpieczna zabawa, która przypadnie do gustu każdemu dziecku! Potrzebny Ci jest inny, niesamowity prezent? Zobacz nasz katalog marzeń i podaruj przeżycie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent umożliwia dwukrotne przejście trasy Manaslu lub Makalu, lub jednokrotne przejście obydwu tras. Tor Makalu znajduje się od 1,5 do 3 metrów nad ziemią. Tor Mansalu znajduje się od 3 do 6 metrów nad ziemią. Kryteria wstępu na Makalu: min wiek: 6lat, zasięg ręką 140cm, max waga: 100kg. Kryteria wstępu na Manaslu: min wiek: 7lat, zasięg ręką 160cm, max waga: 120kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Wioletta T.

Gorąco polecam! Świetna zabawa. Piękna okolica. Rewelacyjni młodzi instruktorzy, obdarzeni anielską cierpliwością i super podejściem do dzieci. Dziękuję za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia w przyszłym roku :-)

Zobacz inne propozycje