Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Poznań

0.0 0 Opinii

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Poznań


Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,99 zł

59,99 zł

O prezencie

Lubisz zabawę na świeżym powietrzu? Jeżeli tak, to park linowy to miejsce dla Ciebie! To miejsce, w którym możesz się wspinać, chodzić po linach zawieszonych nad ziemią, a nawet zjeżdżać na specjalnej linowej zjeżdżalni! Instruktorzy pokażą Ci, jak obsługiwać sprzęt niezbędny do zabawy oraz w jaki sposób chodzić po linach, aby się nie wywrócić. Załóż specjalną uprząż oraz kask i ruszaj na spotkanie przygodzie! Przekonaj się, jak wysoko jesteś w stanie wejść, oraz ile radości może dać zjazd tyrolką. Świetna zabawa, dużo radości i miłe wspomnienia gwarantowane. Park linowy i niesamowita przygoda czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy Makalu,
  • Zjazd Tyrolką 300m.
 
Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym to genialny podarunek dla syna lub córki. To fajna i bezpieczna zabawa, która nie tylko uszczęśliwia, lecz także zapewnia miłe wspomnienia. To właśnie dlatego to przeżycie to fajny prezent na każdą okazję! Chcesz znaleźć inne niebanalne podarunki dla dzieci? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie super prezenty mamy dla Twoich bliskich.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

W sytuacji gdy osoba obdarowana bałaby się zjazdu na linie tyrolskiej w cenie prezentu może jeszcze raz pokonać trasę Makalu. Kryteria wstępu na Makalu: min wiek: 6lat, zasięg ręką 140cm, max waga: 100kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje