JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Poznań

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Poznań


Kobylnica
1 os.

35 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
35 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz zabawę na świeżym powietrzu? Jeżeli tak, to park linowy to miejsce dla Ciebie! To miejsce, w którym możesz się wspinać, chodzić po linach zawieszonych nad ziemią, a nawet zjeżdżać na specjalnej linowej zjeżdżalni! Instruktorzy pokażą Ci, jak obsługiwać sprzęt niezbędny do zabawy oraz w jaki sposób chodzić po linach, aby się nie wywrócić. Załóż specjalną uprząż oraz kask i ruszaj na spotkanie przygodzie! Przekonaj się, jak wysoko jesteś w stanie wejść, oraz ile radości może dać zjazd tyrolką. Świetna zabawa, dużo radości i miłe wspomnienia gwarantowane. Park linowy i niesamowita przygoda czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy Makalu,
  • Zjazd Tyrolką 300m.
 
Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym to genialny podarunek dla syna lub córki. To fajna i bezpieczna zabawa, która nie tylko uszczęśliwia, lecz także zapewnia miłe wspomnienia. To właśnie dlatego to przeżycie to fajny prezent na każdą okazję! Chcesz znaleźć inne niebanalne podarunki dla dzieci? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie super prezenty mamy dla Twoich bliskich.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

W sytuacji gdy osoba obdarowana bałaby się zjazdu na linie tyrolskiej w cenie prezentu może jeszcze raz pokonać trasę Makalu. Kryteria wstępu na Makalu: min wiek: 6lat, zasięg ręką 140cm, max waga: 100kgLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.