Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim | Poznań

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim | Poznań


Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,00 zł

49,00 zł

O prezencie

Lubisz aktywny wypoczynek? Szukasz nowego hobby, sposobu spędzania wolnego czasu? idź do parku linowego! To nie tylko świetna zabawa, lecz także sprawdzian Twojej zręczności i wytrzymałości. Podejmij wyzwanie, wejdź na trasę Lhotse lub Everest przekonaj się, dlaczego parki linowe cieszą się taką popularnością. Rozbujane liny i przejścia wymagające zwinności wcale nie ułatwią Ci zadania. Każda pokonana przeszkoda zbliża cię do sukcesu i ogromnej satysfakcji! Po przejściu szlaku czeka Cię prawdziwy zastrzyk adrenaliny i ogromne emocje - tyrolka "Cascader". Ten zjazd to synonim genialnych widoków i ekstremalnego przeżycia! Instruktor, oporządzenie oraz przygoda na linach czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy Lhotse lub Everest,
  • Zjazd tyrolką „Cascader”

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Podaruj przeżycie! To nietypowy prezent, który zawsze sprawia radość. To także gwarancja miłych wspomnień i świetnej zabawy. Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się jakie super prezenty mamy w naszej ofercie. Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim to świetny prezent dla każdego mężczyzny lub kobiety, która kocha dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i przekonaj się, jaką minę zrobi bliska Ci osoba, gdy zobaczy taki genialny podarunek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejście trasy Lhotse lub Everest oraz zjazd tyrolką „Cascader”. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią. Tyrolka „Cascader” ma 350 m. długości znajduje się 10-20m nad ziemią.

Kryteria wstępu na Lhotse: min wiek: 7lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg
Kryteria wstępu na Everest: min wiek: 9lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg
Kryteria wstępu na tyrolkę Cascader: min wiek: 8lat, max waga: 120kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Karolina

Fantastyczny pomysł na spędzenie popołudnia! Polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.