JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym | Poznań


Kobylnica
1 os.

39 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
39 zł

Liny, drzewa i świeże powietrze - to musi być park linowy! To świetna zabawa dla każdego, kto lubi wyzwania i wspinaczkę. Chcesz spróbować swoich sił? Wystarczy, że przejdziesz krótkie szkolenie i możesz wyruszać na spotkanie przygodzie. Dowiedz się, w jaki sposób najłatwiej przejść trasę, załóż uprząż i kask i sprawdź swoje możliwości na trasie. Specjalne platformy, pomosty i liny zawieszone nad ziemią czekają na Ciebie! Przekonaj się na własnej skórze, ile satysfakcji i radości zapewni Ci przejście wymagającej trasy. Na koniec czeka Cię zjazd tyrolski długości 300 metrów. Zapierający dech w piersiach widok oraz ogromne emocje sprawią, że tego przeżycia nie zapomnisz przez długi czas. Kto wie, może odkryjesz swoja nową pasję? Przygoda wśród lin czeka!

Co obejmuje prezent?
Krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do zjazdu, opiekę instruktora, zjazd tyrolką „Cascader”, zjazd tyrolką 300 metrów.

Jak przebiega realizacja?
Prezent obejmuje przejście trasy Manaslu oraz zjazd na linie tyrolskiej „300 m”. Tor znajduje się od 3 do 6 metrów nad ziemią.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent przeznaczony dla dzieci Kw wieku min. 7lat, zasięg ręką 160cm, max waga: 120kg

Co jeśli dziecko sobie nie poradzi?
W sytuacji gdy osoba obdarowana bałaby się zjazdu na linie tyrolskiej w cenie prezentu może jeszcze raz pokonać trasę Mansalu.

Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym sprawdzi się jako:

prezent dla faceta, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na Dzień Dziecka

Chcesz znaleźć świetny prezent dla chłopca lub dziewczynki? Nie masz pomysłu na prezent na urodziny, mikołajki, gwiazdkę lub Dzień Dziecka? Z chęcią Ci pomożemy! Jako eksperci w kwestii podarunków wiemy, że istnieje idealny upominek na każdą okazję - przeżycie. To niebanalny prezent, który uszczęśliwia oraz pozostawia miłe wspomnienia. Zabawa dla Dzieci w Parku Linowym to bezpieczna i radosna zabawa dla każdego! Szukasz czegoś innego? Zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie cudowne prezenty mamy dla Ciebie i Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje przejście trasy Manaslu oraz zjazd na linie tyrolskiej „300m”. Tor znajduje się od 3 do 6 metrów nad ziemią. W sytuacji gdy osoba obdarowana bałaby się zjazdu na linie tyrolskiej w cenie prezentu może jeszcze raz pokonać trasę Mansalu.  Kryteria wstępu na Manaslu: min wiek: 7lat, zasięg ręką 160cm, max waga: 120kgLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.