(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalny Pakiet Zjazdów na Tyrolce | Poznań

0.0 0 Opinii

Ekstremalny Pakiet Zjazdów na Tyrolce | Poznań


Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

59,99 zł

59,99 zł

O prezencie

Uprząż zapięta? Karabinki zabezpieczone? No to można zjeżdżać tyrolką! Trawers tyrolski wymyślono, aby pokonywać naprawdę trudne odcinki w górach, czyli przepaście i głębokie wąwozy. Zamiast pokonywać przeszkody na piechotę, dużo łatwiej jest rozwiesić liny nośne i poruszać się nad rozpadlinami. Niedługo potem ktoś wpadł na pomysł, aby jeden koniec liny był podwieszony znacznie wyżej, dzięki czemu można po prostu zjechać na jej drugi koniec. Rozwiązanie, które powstało z myślą o transporcie osób i towarów szybko stało się sposobem na świetną zabawę. Przekonaj się na własnej skórze, ile radości potrafi dać taki zjazd. Tyrolka "Cascader" i Tyrolka 300 metrów czekają na Ciebie! To świetna zabawa i ogromne emocje, które zapadną Ci w pamięć na długo.

Co obejmuje prezent?
Krótkie szkolenie teoretyczne, sprzęt niezbędny do zjazdu, zjazd tyrolką „Cascader”, zjazd tyrolką 300 metrów.

Jak przebiega realizacja?
Uczestnik ma do pokonania dwa zjazdy. Jeden zjazd na Tyrolce „Cascader” i jeden zjazd na Tyrolce 300 m.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Brak ograniczeń wiekowych.

Ekstremalny Pakiet Zjazdów na Tyrolce sprawdzi się jako:

prezent dla chłopaka, podarunek na Mikołajki, prezent na Dzień Dziecka

prezent dla mężczyzny, kobiety lub dziecka? Ekstremalny Pakiet Zjazdów na Tyrolce to strzał w dziesiątkę! To genialny prezent dla każdego, kto lub dobrą zabawę na świeżym powietrzu. To fajny podarunek, który oprócz tego, że uszczęśliwia, to zapewnia także trwałe wspomnienia! Takie połączenie to recepta na super prezent! Chcesz znaleźć inny oryginalny upominek? Otwórz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie cudowne prezenty mamy w swojej ofercie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 zjazdy

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa zjazdy na linie tyrolskiej. Jeden zjazd na Tyrolce „Cascader” i jeden zjazd na Tyrolce 300m znajdującej się 10m do 20m nad ziemią. Kryteria wstępu na tyrolkę 300: min wiek: 6lat, max waga: 120kg. Kryteria wstępu na tyrolkę Cascader: min wiek: 8lat, max waga: 120kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje