Ekstremalna Przygoda na Linach | Poznań

0.0 0 Opinii

Ekstremalna Przygoda na Linach | Poznań


Kobylnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

75,00 zł

75,00 zł

O prezencie

Wybierz trzy dowolne atrakcje, jakie udostępnia największy park linowy w Wielkopolsce i przeżyj niesamowitą przygodę! Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas, lubisz nowe doświadczenia i nie straszne Ci są duże wysokości - to idealna propozycja dla Ciebie. Sprawdź, jak poradzisz sobie z pokonaniem specjalnie przygotowanych torów przeszkód. Gotowy na wyzwanie? Niezależnie, czy masz 13, czy 30 lat - świetna zabawa oraz mnóstwo emocji gwarantowane! Ekstremalna Przygoda na Linach czeka właśnie na Ciebie!

Co obejmuje prezent?
W ramach prezentu obdarowany otrzyma profesjonalny sprzęt (brak dodatkowych opłat), szkolenie z zasad asekuracji (obowiązkowe dla każdego uczestnika), opiekę instruktorów (monitorują trasy z ziemi) oraz zabawę na jednej wybranej trasie.

Jak przebiega realizacja?
Obdarowany może wybrać jedną spośród trzech proponowanych tras:

1.TRASA LHOTSE - Trasa wysoka przeznaczona dla nastolatków oraz dorosłych. Gwarantuje bezpieczną dawkę adrenaliny oraz niezapomnianą liczbę wrażeń. Na trasie znajdują się również zjazdy tyrolskie. Usytuowana jest na wysokości 5-8 m, posiada 16 przeszkód. Samodzielnie mogą z niej skorzystać dzieci od 13 roku życia, a minimalny zasięg rąk to 180 cm.

2. TRASA EVEREST - To najwyższa trasa w parku. Przeznaczona jest dla osób, które korzystały już z tras linowych. Trasa dość wymagająca, posiadająca 11 przeszkód, w m.in. „skok tarzana”, jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Znajduje się na wysokości 5-12 m. Samodzielnie mogą z niej skorzystać dzieci od 13 roku życia, minimalny zasięg rąk to 180 cm.

3.TYROLKA CASCADER - Zjazd na linie o długości ok 450 m. Zapewnia ekstremalne doznania, idealna dla miłośników mocnych wrażeń. Punkt startowy znajduje się dość wysoko, również prędkość „lotu” jest dość duża.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent przeznaczony dla nastolatków i dorosłych. Minimalny wiek zależy od wybranej atrakcji.

Ekstremalna Przygoda na Linach sprawdzi sie jako:

prezent na Dzień Dziecka, podarunek dla chłopaka, prezent dla ukochanego

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla Chłopaka, Znajomych, Taty, bądź Dziewczyny? Ekstremalna Przygoda w Parku Linowym to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, szuka nowych wyzwań, a także lubi poczuć dreszczyk emocji. Wybierz podarunek w postaci przeżycia, to one gwarantują trwałe wspomnienia! Podaruj bliskiej osobie Voucher prezentowy na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, bądź Dzień Chłopaka. Spełniaj marzenia bliskich!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranych atrakcji.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje skorzystanie z trzech dowolnych atrakcji parku linowego. Prezent przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Minimalny wiek zależy od wybranej atrakcji. Atrakcja o najniższym progu wiekowym przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Andrzej

Wspaniała profesjonalna obsługa. Super spacer między drzewami. Polecam ten rodzaj aktywnego wypoczynku dla ludzi w każdym wieku. Pozdrawiam Andrzej

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.