(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Dwojga | Poznań

5.0 4 Opinii

Przygoda na Linach ze Zjazdem Tyrolskim dla Dwojga | Poznań


Kobylnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Lubicie rywalizację i świetną zabawę? Szukacie nowego hobby lub pomysłu na relaks na świeżym powietrzu? Park linowy to coś dla Was! Załóżcie kaski i uprzęże i już po krótkim szkoleniu możecie ruszać na podbój trasy Lhotse lub Everest. Przekonajcie się, które z Was lepiej poradzi sobie z przejściami, kołyszącymi się linami i innymi przeszkodami, które pokonacie na swojej drodze. Porównajcie swoje czasy lub po prostu cieszcie się zabawą na świeżym powietrzu! Satysfakcja po sprostaniu wyzwaniom z pewnością wprowadzi Was w dobry nastrój. Wisienką na torcie będzie zjazd tyrolką "Cascader". Ta nazwa to synonim adrenaliny, emocji, niezwykłych widoków i niesamowitych wspomnień! Jesteście gotowi na przygodę wśród lin, drzew i platform?

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy Lhotse lub Everest,
  • Zjazd Tyrolką „Cascader”

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? A może potrzebny Ci jest prezent na ślub lub rocznicę? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich. To niebanalny prezent, który zapewnia trwałe i miłe wspomnienia oraz ogromną radość. To także genialny upominek dla rodziców, dzieci lub znajomych. Chcesz znaleźć pomysłowe prezenty na każdą okazję? Nasz katalog marzeń to super prezenty i cudowne przeżycia. Nie wierzysz? Sprawdź, jakie niecodzienne podarunki znajdziesz w naszej ofercie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejście trasy Lhotse lub Everest oraz zjazd tyrolką „Cascader” dla każdej obdarowanej osoby. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią. Tyrolka „Cascader” ma 350 m. długości znajduje się 10-20m nad ziemią.

Kryteria wstępu na Lhotse: min wiek: 7lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg
Kryteria wstępu na Everest: min wiek: 9lat, zasięg ręką 180cm, max waga: 140kg
Kryteria wstępu na tyrolkę Cascader: min wiek: 8lat, max waga: 120kg


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Maria

Bardzo fajne i ekscytujące przeżycie. Trasa Lhotse z pewnością robi wrażenie, wymaga koordynacji ruchowej, równowagi i trochę siły. Na pewno adrenalina na wysokim poziomie, a zjazdy na tyrolce - kosmos! Osobom z lękiem wysokości polecam jednak niższe trasy. Sam park linowy super, bodajże 6 tras o różnych poziomach trudności, każdy znajdzie coś dla siebie!

Kamil

Super prezent, ciekawa atrakcja

Paweł

Było fajnie. Ja, rodzinka oraz wnuki jesteśmy zadowoleni. Organizacja bez zarzutów. Pozdrawiam. Park godny polecania.

Michał

Bardzo miła obsługa pełna uśmiechu i serdeczności. Park oraz przygotowanie przeszkód pierwsza klasa!

Zobacz inne propozycje