(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aeroprzystań Kołobrzeg

"Oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba" - już teraz pojawiła się okazja, by sprawdzić czy niebo widziane z bliska faktycznie jest tak zachwycające. Loty widokowe nad morzem to niezwykły prezent, pozwalający przeżyć niecodzienną przygodę. Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki... skorzystasz samemu czy wybierzesz super prezent dla bliskich?
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Niezapomniane chwile z Aeroprzystanią Kołobrzeg

Aeroprzystań Kołobrzeg oferuje loty widokowe nad Bałtykiem. To niezapomniane przeżycie, które możesz doświadczyć sam lub we dwoje. Lot odbywa się przez 15 lub 30 minut, podczas którego możesz podziwiać Morze Bałtyckie i najpiękniejszą panoramę z całkowicie innej perspektywy – to znaczy z poziomu chmur. A może chciałbyś zostać pilotem i posterować nad ustroniem Morskim włoskim samolotem Tecnam P2002 Sierra? Nic nie stoi na przeszkodzie – przez 30 minut możesz poczuć się jak prawdziwy pilot i podziwiać naturę z poziomu nieba. Poczuj się jak ptak i rozwiń metalowe skrzydła nad bezkresnym, polskim morzem. Spraw sobie wyjątkowy prezent i stwórz wspomnienia, które będą Ci towarzyszyć do końca życia – przeżyj przygodę swojego życia w przestworzach.

Nowe przeżycia z Aeroprzystań Kołobrzeg

Aeroprzystań Kołobrzeg to różne opcje dla przeżycia przygody w przestworzach. Masz do wyboru Lot Widokowy nad Bałtykiem przez 15 lub 30 minut, a także taki sam przelot dla dwojga. To wyjątkowe i na pewno bardzo romantyczne doświadczenie, o którym marzy nie jedna kobieta. Oprócz tego możesz zdecydować się na zostanie pilotem i posterowanie samolotem podczas 30-minutowego lotu. Każdy z lotów odbywa się samolotem Tecam P2002 Sierra. Jest to włoski samolot turystyczny, którego maksymalna prędkość osiąga 204 km/h. Takich wrażeń na pewno nie zapomnisz do końca życia – podniebna podróż dostarczy Ci morza adrenaliny i nieznanych emocji, które rozbudzą w Tobie żądzę przygód. Odkrywaj nieznane i spraw sobie Lot Widokowy – doświadcz nowych przeżyć.

Ciekawostki na temat lotów samolotem

Lot Widokowy odbywa się we włoskim samolocie Tecnam P2002 Sierra. Jest to turystyczna maszyna, która osiąga prędkość 204 km/h. Poza tym wiedziałeś, że każdego dnia odbywa się ponad 100 000 samolotowych lotów we wszystkie miejsca na świecie? Od krótkich dystansów, po wielogodzinne podróże. Największy samolot świata ma rozmiar boiska piłkarskiego. Jest nim samolot towarowy Antonov AN-225, który został stworzony do transportu statku kosmicznego. Wiele osób cierpi na strach przed lataniem samolotem – a czy wiesz, że jest to dużo bezpieczniejszy środek transportu niż samolot? Według statystyk ryzyko katastrofy lotniczej wynosi 1 do 11 milionów, natomiast wypadku samochodowego aż 1 do 5000. To zdecydowanie większe ryzyko – może zmienisz zdanie co do lotów?

Poleć w stronę marzeń z Aeroprzystanią Kołobrzeg

Czy wiesz, jakie jest największe pragnienie ludzkości? Latać! Na pewno chciałbyś choć raz mieć możliwość unieść się w przestworza i poczuć się jak ptak, wolny i niczym nieskrępowany. Dotknąć błękitu nieba i wpaść w kłęby cudownych chmur. Choć takiego marzenia nie możemy spełnić – jeden o imieniu Ikar próbował i nie za dobrze się to skończyło – to jesteśmy w stanie przybliżyć Cię do tego pragnienia. Aeroprzystań Kołobrzeg pomoże Ci dotknąć chmur podczas lotu widokowego nad Bałtykiem! Spraw sobie niezapomniany prezent i spełnij marzenia, wbijając się w bezkresną przestrzeń nieba. A może chciałbyś posterować latającą maszyną? Zostań na pół godziny pilotem i wzbij się w powietrze, przeżywając niezapomnianą przygodę. Wyciągnij rękę po marzenia!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.