Zostań Pilotem | Kołobrzeg

Nowość
0.0 0 Opinii

Zostań Pilotem | Kołobrzeg


Kołobrzeg (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

898,99 zł

898,99 zł

O prezencie

Patrząc w niebo i widząc samolot, zawsze zastanawiasz się, jakie emocje towarzyszą podczas podbijania przestworzy? Już teraz masz okazję, by spróbować swoich sił za sterami prawdziwego samolotu! Wzbij się w powietrze i Zostań Pilotem, fruwając nad Ustroniem Morskim. Czeka Cię prawdziwa przygoda, podczas której będziesz pilotować prawdziwy samolot. Najpierw szkolenie teoretyczne, podczas którego poznasz podstawy latania i przygotujesz się do lotu. Następnie powietrzna przygoda, podczas której przejmiesz stery nad maszyną i pod okiem profesjonalnego instruktora spełnisz swoje marzenia! Baw się dobrze!

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Przeżycie podzielone jest na dwie części: teoretyczną i praktyczną.
W części teoretycznej poznasz m.in.: podstawy aerodynamiki, zasady lotu, budowę samolotu oraz sposoby komunikacji z instruktorem podczas lotu.
W części praktycznej wzbijecie się w powietrze i w roli pilota-ucznia przejmiesz stery nad maszyną. Cały czas będzie towarzyszyć Ci doświadczony instruktor pilotażu.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około godziny. Około 30 minut szkolenia teoretycznego i około 30 minut lotu.

Jakim samolotem będę lecieć?
Lot odbywa się samolotem Tecnam P2002 SIERRA.

Czy loty są realizowane sezonowo?
Nie, przeżycie jest dostępne przez cały rok.

Zostań Pilotem | Ustronie Morskie sprawdzi się jako prezent dla osoby, która uwielbia adrenalinę i zawsze marzyła, by zostać pilotem i przeżyć niezapomnianą powietrzną przygodę. Lot widokowy nad morzem za sterami samolotu to okazja, by spełnić marzenia i wspaniały pomysł na prezent dla każdego, kto chciałby pilotować prawdziwy samolot!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kołobrzeg (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut szkolenia + 30 minut lotu

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga osoby obdarowanej - 90 kg, minimalny wiek - 16 lat. Loty realizowane w ciągu całego roku, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Decyzję o locie podejmuje pilot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroprzystań Kołobrzeg

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.