(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelnica RP

Naucz się używać broni jak prawdziwy zawodowiec! Dzięki szkoleniu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w Strzelnicy RP, szybko poczujesz się pewnie z bronią w ręku i szybko będziesz chciał przetestować te z większym kalibrem! Dostaniesz szansę sprawdzenia jak to jest trafić w dziesiątkę z kultowych modeli broni, takich jak Glock, AK-47 czy obecny niemal w każdym filmie akcji Mossberg, powszechnie zwany Shotgunem. Zaproś znajomego i razem spędźcie pełne emocji chwile, w czasie których będziecie mogli rywalizować o miano strzelca wyborowego!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Strzelnica RP w Aleksandrowie Łódzkim

Lubisz ekstremalne emocje? Pasjonujesz się militariami lub po prostu chcesz sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności? Odwiedź Strzelnice RP! Zdecyduj się, z jakiej broni chciałbyś strzelać, przejdź krótkie szkolenie teoretyczne i oddaj serię strzałów! Zobacz, jak wiele emocji będzie Ci towarzyszyć w momencie pociągnięcia za spust!

Strzelnica RP, Aleksandrów Łódzki: oferta

Przeżyj niesamowite, strzeleckie emocje! Naucz się prawidłowej techniki trzymania broni, wyceluj w sam środek i strzelaj! Strzelanie z broni to nie tylko dobra zabawa, ale też nauka celności i cierpliwości. Spróbuj strzelać z krótkiej, jak i długiej broni. Sprawdź, czy drzemie w Tobie strzelec wyborowy!

Dlaczego wybrać Strzelnicę RP?

Strzelnica RP jest najnowocześniejszą strzelnicę broni w Polsce. W wyposażeniu obiektu znajdują się nowoczesne trenażery strzeleckie (ITS), jak i tradycyjne tarcze strzeleckie.