Poznaj Strzelanie | Aleksandrów Łódzki

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie | Aleksandrów Łódzki


Aleksandrów Łódzki
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

144,99 zł

144,99 zł

O prezencie

Strzelanie z broni budzi w Tobie zachwyt? Uwielbiasz dźwięk naciskanego spustu? Mamy dla Ciebie prezent, który zapewni Ci dawkę emocji i adrenaliny! Na miejscu zostaniesz przeszkolony przez doświadczonego instruktora, a następnie oddasz 50 strzałów. Strzelanie z broni uczy celności, cierpliwości oraz opanowania. To nie tylko rozrywka, to również cenna lekcja. Spróbuj i sprawdź się jako strzelec. Kto wie może obudzisz w sobie nowe hobby?

Co obejmuje prezent? 
Krótkie szkolenie teoretyczne, udostępnienie broni z 50 nabojami (kalibru 5,6 mm), tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem realizacji, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie | Aleksandrów Łódzki  to rozrywka dla prawdziwych mężczyzn, nie tylko tych którzy są wielkimi fanami strzelectwa! Pod czujnym okiem instruktora będą mogli rozładować swoje emocje oddając 50 strzałów. Zbliżają się urodziny i nie wiesz co kupić? Nie zastanawiaj się dalej! Podaruj bliskiej osobie niesamowite przeżycie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Aleksandrów Łódzki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje (50 sztuk, kaliber 5,6 mm), tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, opiekę instruktora. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica RP

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jan L.

Instruktorzy na strzelnicy są bardzo zaangażowani w dostarczenie klientowi świetnej rozrywki.

Adam K.

Bardzo sympatyczna, fachowa i energiczna kadra instruktorów, ogromny wybór broni. Jednym słowem gorąco polecam!

Dominik

Wykorzystalem voucher na strzelnicy w Aleksandrowie Łódzkim. Fachowa obsługa, niezapomniane wrażenia! Wszystko na 100%. Polecam!

Maciej M.

R E W E L A C J A - GORĄCO POLECAM

JERZY KRĘŻEL

Profesjonalna opieka i przekazanie wiedzy, różnorodność broni elastyczność w wyborze rodzaju toru polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.