(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Aleksandrów Łódzki

4.9 7 Opinii

Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Aleksandrów Łódzki


Aleksandrów Łódzki
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Kałasznikow – na pewno zdarzyło Ci się usłyszeć o nim w piosence, zobaczyć go w grach komputerowych i filmach. Jednak strzelanie z niego to zupełnie inna bajka. Wydaje Ci się, że trafienie do celu to bułka z masłem? Spróbuj swoich sił strzelając z tego kultowego karabinu do tarczy i przekonaj się, jak rośnie poziom adrenaliny przy pociągnięciu za spust. Doświadczony instruktor przedstawi ci zasady bezpieczeństwa oraz udzieli cennych wskazówek, by prezent sprawił jak najwięcej frajdy. Gotowy na strzelanie na supernowoczesnej strzelnicy?

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • 20 strzałów z karabinu AK-47


Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.


Strzelanie z Karabinu Kałasznikow | Aleksandrów Łódzki sprawdzi się jako prezent dla faceta, który lubi mocne wrażenia! Podaruj ten nietypowy upominek dla bliskiego faceta - dla ojca na Dzień Ojca, dla chłopaka czy dla brata, i daj mu możliwość postrzelania z kultowej broni!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Aleksandrów Łódzki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzelckie, opiekę instruktora. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica RP

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 7 Opinii

Leszek Kozulski

Strzelnica w Aleksandrowie Łódzkim jest profesjonalnie wyposażona. Duży wybór broni oraz super obsługa. Instruktor bardzo sympatyczny i doskonale poprowadził szkolenie. Zdecydowanie polecam!

Agata

Całość bardzo udana. Podejście instruktora do osób, które nie miały nigdy styczności z prawdziwą bronią palną bardzo profesjonalne. Niesamowita atmosfera oraz pełny profesjonalizm i świetnie wykorzystanie przeznaczonego czasu na tę atrakcje. Na pewno będziemy odwiedzać to miejsce i polecać rodzinie i znajomym.

Józef

Jestem bardzo zadowolony zarówno z prezentu jak i z miłej oraz fachowej obsługi na strzelnicy.

józef

super zabawa,fachowa pomoc,na pewno tam wrócę.

Rafał Tuka

Świetna sprawa! Prezent dostałem do narzeczonej, to był strzał w dziesiątkę! Na strzelnicy Paskal zadbał o wszystkie szczegóły i wszystko genialnie wytłumaczył, szkoda tylko, że strzałów tak mało, ale na pewno tam wrócę :) Polecam każdemu!

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje