JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Aleksandrów Łódzki

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki
2 os.

230 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
230 zł

Strzelanie to dla Ciebie synonim dobrze spędzonego czasu? Chcesz sprawdzić, czy daleko Ci do poziomu Jamesa Bonda? Twój przyjaciel rzuca Ci wyzwanie, a honor nie pozwala przejść obok tego obojętnie? Rozstrzygnijcie to, biorąc udział w Strzelaniu dla Dwojga! Pod okiem doświadczonego instruktora będziecie mieli proste zadanie - wziąć broń, wymierzyć i oddać strzał! Opanuj emocje, weź głęboki oddech i ciesz się tarczą trafioną w dziesiątkę!

Co obejmuje prezent?

Krótkie szkolenie teoretyczne, udostępnienie broni z 50 nabojami (kalibru 5,6 mm sportowy), tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Czy wiesz, że?

James Bond – synonim twardziela – przez długi czas posługiwał się Berettą 418. Dopiero krytyka fanów (i sugestia ekspertów) uświadomiły Iana Fleminga, autora serii powieści o agencie 007, że 418 to raczej damska zabawka. Z czasem, podczas sceny jednego z filmów, stara Beretta została zastąpiona przez znacznie bardziej męski pistolet Walther PPK.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent na urodziny, prezent dla rodziców. 

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla Niego, a jednocześnie chcesz spędzić czas razem, Strzelanie dla Dwojga będzie idealnym rozwiązaniem! Niech rozładuje swoje emocje, strzelając do celu i świętując prezent na urodziny, jaki dostał od Ciebie. Podaruj bliskiej osobie przeżycie pełne adrenaliny, które sprawdzi się dla każdego, w każdym wieku, zarówno dla Nastolatka, jak i dla Dziadka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Aleksandrów Łódzki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje (po 50 sztuk, kaliber 5,6 mm na osobę), tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, opiekę instruktora. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1241
Filtruj Prezenty

Opinie (5)

Patrycja

Początkowo nie byłam zadowolona z miejsca realizacji, bo nie była to Łódź. A dziś polecam wybrać tylko to miejsce na realizację voucheru. Instruktor przez pasję doszedł do takiego profesjonalizmu że strzelanie mimo mojego początkowego stresu i braku entuzjamu, okazało się mega przyjemnością i doznaniem tyleż ekscytującym co niezapomnianym. Było fantastycznie i na pewno wrócę na tę strzelnicę

Adam M

Wrażenia jak najlepsze. Termin dogodny, rozpoczecie o czasie. Profesjonalna obsługa.

Emil Kuras

Fajna atmosfera, profesjonalizm. Bardzo miła obsługa.

Krzysztof A

Wszystko w najlepszym porządku. Prezent dostałem na urodziny i gorąco polecam wszystkim jako niespodziankę dla bliskich osób oraz znajomych :)

Kamil S

Polecam w 100% wspaniałe przeżycie !

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.