Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Aleksandrów Łódzki

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Aleksandrów Łódzki


Aleksandrów Łódzki
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

230,00 zł

230,00 zł

O prezencie

Strzelanie to dla Ciebie synonim dobrze spędzonego czasu? Chcesz sprawdzić, czy daleko Ci do poziomu Jamesa Bonda? Twój przyjaciel rzuca Ci wyzwanie, a honor nie pozwala przejść obok tego obojętnie? Rozstrzygnijcie to, biorąc udział w Strzelaniu dla Dwojga! Pod okiem doświadczonego instruktora będziecie mieli proste zadanie - wziąć broń, wymierzyć i oddać strzał! Opanuj emocje, weź głęboki oddech i ciesz się tarczą trafioną w dziesiątkę!

Co obejmuje prezent?
Krótkie szkolenie teoretyczne, udostępnienie broni z 50 nabojami (kalibru 5,6 mm sportowy), tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Czy wiesz, że?
James Bond – synonim twardziela – przez długi czas posługiwał się Berettą 418. Dopiero krytyka fanów (i sugestia ekspertów) uświadomiły Iana Fleminga, autora serii powieści o agencie 007, że 418 to raczej damska zabawka. Z czasem, podczas sceny jednego z filmów, stara Beretta została zastąpiona przez znacznie bardziej męski pistolet Walther PPK.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na urodziny, prezent dla rodziców

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Aleksandrów Łódzki to prezent dla Twojego Mężczyzny. Niech rozładuje swoje emocje, strzelając do celu i świętując prezent na urodziny, jaki dostał od Ciebie. Podaruj bliskiej osobie przeżycie pełne adrenaliny, które sprawdzi się dla każdego, w każdym wieku, zarówno dla Nastolatka, jak i dla Dziadka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Aleksandrów Łódzki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: udostępnienie broni, naboje (po 50 sztuk, kaliber 5,6 mm na osobę), tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie, opiekę instruktora. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica RP

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Rafał W.

Przemiła, profesjonalna obsługa. Bawiliśmy się świetnie.

OLA

Super zabawa, profesjonalna obsluga

Beata P

Prezent spełnił moje oczekiwania. Bardzo mile spędzony czas.

Monika S.

Strzelanie dla dwojga - strzelnica w Aleksandrowie profesjonalnie przygotowana, świetna zabawa, instruktor w dużą wiedzą i doświadczeniem, miły i pomocy. POLECAM

Agnieszka Nejman

Mieliśmy strzelanie dla dwojga ....bardzo nam się podobało ....duży wybór broni profesjonalne podejście instruktora i super zabawa....polecam ....!!

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.