Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelnica GunStorm

Oderwij się od codziennych obowiązków i odwiedź niesamowite miejsce na mapie Torunia, jakim jest Strzelnica GunStorm! Gwarantujemy świetną zabawę zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Spotkasz się tutaj z doświadczonymi instruktorami, którzy wprowadzą Cię w świat broni palnej. Jest to doskonała okazja, żeby poćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie, w tym celność i koncentrację. Strzelnica GunStorm w Toruniu czeka właśnie na Ciebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Strzelnica GunStorm, Toruń - wyzwanie czas zacząć!

Zastanawiasz się, jak spędzić wolny czas, a przy tym dostarczyć sobie odpowiedniej dawki emocji i dobrej zabawy? Strzelnica GunStorm gwarantuje Ci to wszystko! Na miejscu znajduje się aż 8 torów strzeleckich o różnych dystansach – najdłuższy to aż 50 m! Decydując się na realizację Vouchera, masz gwarancję najwyższej jakości zarówno obsługi, jak i sprzętu. Strzelnica GunStorm, Toruń współpracuje z doświadczoną załogą, pod której opieką zmierzysz się z wyzwaniem strzeleckim. Pod ich czujnym okiem będziesz ćwiczyć precyzję, celność czy skupienie. Nieważne, czy masz już doświadczenie w posługiwaniu się bronią, czy dopiero chcesz spróbować w tym swoich sił – na miejscu czekają na Ciebie instruktorzy, którzy pomogą Ci niezależnie od poziomu Twoich umiejętności! Odwiedź to wyjątkowe miejsce, jakim jest Strzelnica GunStorm w Toruniu i spędź tu niezapomniane chwile.

Strzelnica GunStorm w Toruniu - czas na świetną zabawę!

Strzelnica GunStorm, Toruń to świetne miejsce, żeby postawić pierwsze bądź kolejne kroki w strzelectwie. Spotkasz się tu z profesjonalistami, którzy zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas realizacji. Nieważne, czy jesteś osobą pełnoletnią. Jeżeli masz powyżej 12 lat, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś i Ty spróbował/a strzelectwa. Wystarczy, że na teren strzelnicy zjawisz się z opiekunem prawnym. Strzelnica GunStorm w Toruniu sprawdzi się również jako zaskakujące miejsce na randkę, które zapewni dawkę mocnych wrażeń. Jeżeli to Wasze pierwsze spotkanie ze strzelnicą, to warto zainteresować się Voucherem na Poznaj Strzelanie dla Dwojga. W ramach przeżycia otrzymacie wtedy aż 70 strzałów z 4 różnych broni z amunicją 9x19, LR 0.22, 7,62x39 oraz 12/70. Strzelnica GunStorm zapewni Wam niezapomnianą przygodę, podczas której sprawdzicie, kto z Was lepiej sprawdziłby się w roli profesjonalnego strzelca!

Czy wiesz, że…

Pistolet Glock powstał w latach 80 XX wieku, kiedy to Gaston Glock wziął udział w konkursie na opracowanie zupełnie nowego wzoru pistoletu. W 6 miesięcy opracował prototyp broni, który do dzisiaj jest wykorzystywany, np. w polskiej policji. Strzelnica GunStorm również ma w swoim arsenale Glock’a i Ty również możesz spróbować swoich sił, oddając strzały z tej broni. To co? Podejmiesz się wyzwania?

Strzelnica GunStorm - Voucher gwarantujący adrenalinę! 

Strzelnica GunStorm, Toruń to miejsce stworzone dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Voucher jest gwarancją dobrej zabawy, emocji i wspomnień na naprawdę długie lata. Poszukiwanie idealnego prezentu nie musi być trudne – Strzelnica GunStorm to świetna propozycja zarówno dla niego, jak i dla niej, niezależnie od okazji. Czas spędzony na strzelnicy dostarczy Ci adrenaliny, a przy okazji poćwiczysz swoje umiejętności. Chwyć za broń – Strzelnica GunStorm w Toruniu pomoże Ci w podjęciu wyzwania!