Poznaj Strzelanie dla Juniora | Toruń

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie dla Juniora | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Poznaj Strzelanie dla Juniora, Toruń - Strzelnica Gun Storm

Sokole oko można ćwiczyć od najmłodszych lat. Przekonaj się o tym, wybierając wyjątkową przygodę - Poznaj Strzelanie dla Juniora w Toruniu! Wybierz się na strzelnicę, chwyć do ręki prawdziwą broń i strzelaj do celu, sprawdzając swoje umiejętności. Oczywiście pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Przekonaj się, jakie emocje towarzyszą tej aktywności - 50 sztuk amunicji pozwoli Ci zrozumieć, na czym to polega. Kto wie, może zostaniesz prawdziwym strzelcem wyborowym? Powodzenia, żołnierzu!

Poznaj Strzelanie dla Juniora w Toruniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Poznaj Strzelanie dla Juniora. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby - dziecka.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymasz 50 strzałów z amunicji LR 0.22. Strzelanie odbywa się z wybranej przez Ciebie broni (do wyboru: Karabinek Smith&Wesson bądź Karabinek Tippmann). Ponadto masz zapewnioną ochronę uszu i oczu, opiekę instruktora oraz najem toru.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 2 lata, jednakże osoby niepełnoletnie muszą przebywać na terenie strzelnicy pod opieką prawnego opiekuna.

Poznaj Strzelanie dla Juniora - Voucher na prezent

Poznaj Strzelanie dla Juniora w Toruniu to emocjonująca przygoda, która idealnie sprawdzi się jako prezent dla najmłodszych, pasujący na każdą okazję. Wystrzałowe emocje i świetna zabawa na profesjonalnej strzelnicy to okazja, by poznać ten wyjątkowy i niebanalny sport. Odkryj przed najmłodszymi świat wyjątkowych doznań, wybierając prosty sposób na spełnienie marzeń!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: 50 strzałów z amunicji LR 0.22 (do wyboru Karabinek Smith&Wesson bądź Karabinek Tippmann), ochronę uszu i oczu, opiekę instruktora oraz najem toru. Minimalny wiek uczestnika: 2 lata. Osoby niepełnoletnie muszą przebywać na terenie strzelnicy pod opieką prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica GunStorm

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.