eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja El Globo Szczecin

Magia jedzenia polega na tym, że aby odbyć nawet najdalszą kulinarną podróż, nie trzeba opuszczać naszego kraju. Wystarczy znalezienie odpowiedniego miejsca, które zaoferuje Ci szereg doznań z różnych zakątków świata. Przyjdź do Restauracji El Globo w Szczecinie i odkryj w sobie kulinarnego podróżnika! Kierunek Zachód Europy? Nie ma problemu! Sprawdź, dlaczego śródziemnomorska kuchnia jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie dzięki Kulinarnej Podróży do Romantycznej Francji lub Włoskiej Kolacji dla Dwojga. W ich trakcie będziesz miał okazję skosztować wielu specjałów typowych dla danego kraju, a to wszystko w towarzystwie wina, które idealnie podkreśli smak serwowanych potraw. Przygotuj swoje kubeczki smakowe i w drogę!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Restauracja El Globo Szczecin

Romantyczna podróż do Włoch? A może Francja? Właśnie w tym miejscu, w restauracji El Globo przeżyjesz niezwykłą przygodę i spędzisz cudowne chwile. Skosztuj cudownych potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. Cudowna atmosfera i przepyszne jedzenie to pomysł na spędzenie magicznych chwil!

Restauracja El Globo w Szczecinie: kuchnie świata

Kulinarna podróż do romantycznej Francji? Przeżyjesz to właśnie w tym miejscu. Specjalnie przygotowane menu przez szefa kuchni sprawi, że podróż do kultury i smaków kuchni francuskiej jest, na wyciągniecie ręki. Nie czekaj dłużej i pozwól, aby wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawiła, by ten wieczór był niezapomniany.

El Globo, światowa restauracja w Szczecinie

Gdy tylko wejdziesz do El Globo, przekonasz się o cudownej magii tego miejsca. Wyśmienita kuchnia oraz miejsce pełne barw to doskonałe połączenie na przeżycie znakomitych chwil. To tutaj możesz skosztować niepowtarzalnych dań bazujących na tradycyjnych recepturach. Niecodzienne podanie dań to pokusa do ich spróbowania.